Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2017.12.22. 07:12

Skolas direktora apsveikums Jaunajā gadā

 

Ziemassvētki ir laiks, kas mūs sapulcina ar vistuvākajiem cilvēkiem, un mēs izbaudām dzīves vislielāko vērtību – savstarpēju satikšanos un ģimenes kopību. Ziemassvētku laikā ir lieliska iespēja izdarīt kaut ko labu. Šai laikā jo īpaši katram labam, gaišam vārdam, ko veltām otram, ir gluži cita, lielāka vērtība nekā saulainās dienās.

Ikvienam no mums svētku sajūtu dod egļu mirdzums, mandarīnu smarža un piparkūku aromāts. Ikviens no mums ir spējīgs sagādāt prieka un laimes mirkli otram. Tad atcerēsimies par to pēc iespējas biežāk, jo darot priecīgākus citus, arī mēs paši kļūstam priecīgāki!

2018.gadā novēlu piedzīvot mazus un lielus brīnumus un izbaudīt tos kopā ar saviem tuvajiem un mīļajiem, jo nav tik būtiski ko mēs darām – mazas vai lielas lietas, sakām daudz vai maz, samīļojam cieši, uzsmaidām sirsnīgi vai vienkārši esam viens otram blakus – svarīgākais, ka mēs to darām no sirds.

Jaunajā gadā, lai apņemšanās, saņemšanās un griba būt veiksmīgam ir katra skolēna darbības moto! Lai katrs sabiedrības pateiktais paldies priecē pedagogu sirdis! Lai vecāku ieguldītais laiks bērnu audzināšanā nes rezultātus!

Cienījamie skolēni, kolēģi un vecāki! Šajos Ziemassvētkos, visiem, novēlu domāt labas un siltas domas par sevi, savu ģimeni, draugiem, radiem, mūsu skolu un visu pasauli! Veselību, možu garu, prieku, Laimi un bagātību visai mūsu skolas saimei!


Daugavpils15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis

 

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2017.12.22. 20:12

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs