Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Sestdiena, 2018.12.22. 22:12

VIENKĀRŠI - PALDIES!

Laika ratam griežoties, nemanot ir aizritējis vēl viens gads. Kāds tas bijis 15. vidusskolā? Manuprāt, gads ir bijis ļoti darbīgs, meklējumiem un iegu­vumiem piepildīts. Nekļūdīšos sakot, ka esam pavadījuši notikumiem bagātu gadu.

2018.gada viena no svarīgākajām prioritātēm bija skolas akreditācija. Pateicos visiem par atbalstu skolas akreditācijas laikā. Un vēlos paziņot, ka pēc kvalitātes valsts dienesta ekspertu ziņojuma, skola ir akreditēta uz maksimāli iespējamo termiņu, uz sešiem gadiem. Eksperti novērtēja mācīšanas un mācīšanās, audzināšanas un skolas resursu iespējas augstā līmenī. Atzīmēja, ka skola atbilst visiem vērtētajiem kritērijiem. Eksperti ar lielu interesi iepazinās ar datorzinību programmu un atzīmēja, ka mūsu skola vienīgā Latvijā, kura realizē tik pieprasītu un aktuālu datorzinību programmu no 1. klases. Augsti novērtēja skolas digitalizēto materiāltehnisko bāzi un skolas žurnāls vsk.15.lv piedāvātās iespējas. Apstiprināja to, ka 15. vidusskolai ir augsts centralizēto eksāmenu OCE indekss, kas ierindo mūsu skolu 5. vietā starp Daugavpils skolām. Guva atzinumu arī piedāvātās interešu izglītības programmas sportā un kultūrā. Ar lielu interesi iepazinās ar robotikas pulciņa panākumiem valsts līmenī. Augsti novērtēja skolas dalību starptautiskajos projektos. Mums ir ar ko lepoties!

Mīļu paldies vēlos publiski pateikt saviem vietniekiem par kopdarbu un atbalstu, ko ikdienā cenšamies paveikt pēc vislabākās sirdsapziņas, par sapratni, saskaņu un radošu pieeju, risinot skolai tik svarīgus jautājumus.

  1. gada izskaņā skola svin savu 40.jubilejas gadu. 40 gadi dzīvē – vai tas ir daudz vai maz? Jubilejas gadadiena – tā ir vienreizēja iespēja vēlreiz atcerēties tos, kas tik daudz ir paveikuši skolas labā: skolotājus, kuri velta sevi darbam skolā, bieži upurējot savu brīvo laiku un personīgo dzīvi, skolēnus, kuri nāk ar savas dzīves redzējumu, visus skolas darbiniekus, pateicoties kuriem mūsu skolā ir tik neatkārtojama aura. Sveicu visu mūsu skolas saimi skolas jubilejā! Kopā mēs varam priecāties par to, ka mūsu skola līdz šai dienai ir ļoti enerģiska, aktīva un tikpat mīļa katram. Un tāpēc mēs droši varam teikt, ka arī turpmāk mūsu skola pulcēs ap sevi daudz interesantu, radošu un mērķtiecīgu cilvēku, arī turpmāk mēs varēsim dot iespējas ikvienam, kurš ir ienācis mūsu skolas saimē. Mums ieceru un plānu milzum daudz. Cik sekmīgi tos īstenosim, atkarīgs tikai no mums pašiem.

Klusiem soļiem tuvojas gada gaišākie svētki Ziemassvētki un Jaunais gads. Svētkos novēlu būt kopā ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, lai ticība, cerība un mīlestība ir vienmēr jūsu sirdīs, prātos un ģimenēs! Dzīvosim Jaunajā gadā, labus darbus darot, gaišas domas domājot, pasauli un sevi mīlot!

Gaišus Ziemassvētkus un radošu Jauno gadu!

Daugavpils 15. vidusskolas direktors

Anatolijs Gržibovskis.

Lapa aktualizēta Sestdiena, 2018.12.22. 22:12

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs