Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2020.12.22. 17:12

Skolas direktora apsveikums Jaunajā gadā

Cien. pedagogi, skolēni, vecāki, skolas darbinieki!

Katrā darbā ir kāda apslēpta, naudā neizsakāma vērtība. Tā ir sajūtama tiem, kuri savam darbam ir spējuši atdot kādu daļiņu no savas sirds, saviem gadiem, spēka un izdomas. Jo vairāk atdots, jo vairāk saņemts pretī. Gada nogalē mēs ikviens daudz biežāk pārdomājam, atceramies aizgājušā gada notikumus, to labo, ko ar savu darbu esam spējuši sniegt audzēkņiem, kolēģiem. Atceramies arī savas neveiksmes, izvērtējam un izsapņojam nākotnes nodomus.

Dažādu šī gada neparedzētu šķēršļu un pārbaudījumu rezultātā, esam pārliecinājušies par skolas kolektīva profesionalitāti, augstu saskarsmes kultūru, mīlestību pret skolu, audzēkņiem un savu darbu. Saliedētā kolektīvā ir īstais spēks. Lai apņemšanās, saņemšanās un griba būt veiksmīgam ir katra skolēna darbības moto Jaunajā gadā! Lai katrs pateiktais paldies priecē pedagogu sirdis! Lai vecāku ieguldītais laiks bērnu audzināšanā nes rezultātus! Lai viss skaistais un svētīgais šajā svētku laikā ir kopā ar Jums un Jūsu ģimeni.

Vēlu izturību, veselību un darba prieku turpmāk. Sagaidiet Jauno gadu ar jauniem mērķiem un optimistiskām domām, lai jūsu ģimenēs valda saticība, atbalsts un mīlestība.

Sirsnīgus un jaukus Ziemassvētkus un Laimīgu 2021. gadu!

Daugavpils 15.vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis

Lapa aktualizēta Otrdiena, 2020.12.22. 17:12

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs