Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2017.11.15. 08:11

Skolas direktora apsveikums Valsts svētkos

Cienījamie kolēģi, skolas darbinieki, vecāki, skolēni!

18. novembris ikvienam Latvijas iedzīvotājam nozīmē daudz – tā ir mūsu valsts dzimšanas diena. Katru gadu šajā Latvijai vissvarīgākajā dienā mūs vieno izjūtas, ka esam piederīgi savai valstij, tautai, dzimtajām mājām, savai pilsētai un skolai.
Sveicot Latviju dzimšanas dienā, gribu izcelt vērtības, ko dažkārt ikdienas steigā nepamanām – Latvija ir zeme pie Baltijas jūras ar tūkstošiem upju, ezeru un avotu ūdeņiem, ar priežu siliem, bērzu birzīm, dižiem ozoliem. Latvija ir četros gadalaikos krāsu mainīgā -"lapu čaboņa rudenī", ”sniegs ziemā”, “putnu treļļi pavasarī” “zaļie meži vasarā”. Latvija ir valsts ar četriem atšķirīgiem kultūrvēsturiskiem reģioniem. Latgale – Māras zeme, zilo ezeru zeme, kas izauklējusi ideju par Latvijas valsti. Vidzeme - augsto pakalnu zeme, kas Latvijai deva valsts galvaspilsētu, karogu, himnu. Zemgale – Latvijas labības klēts, kas Latvijai deva pirmos valsts prezidentus. Kurzeme – kas sevī glabā spilgtas atmiņas par īstu valstisku jūrnieku zemi.

Latvijas valsts dzimšanas dienā visiem novēlu vislabākās sekmes, labu veselību, un vienmēr tiekties uz saviem sapņiem un mērķiem, jo, tikai tiecoties un sasniedzot savus sapņus, cilvēks kļūst laimīgs un piepildīts. Izbaudiet šos skaistos svētkus, priecājieties par mūsu mazo un mīļo Latviju. Mīlestību, saticību, labestību ikvienam!

Daugavpils 15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs