Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2014.05.30. 21:05

Skolas Goda diena

Šī gada 30. maijā notika mūsu skolas Goda dienas svinīgie pasākumi 5.–8., 10.–11.kl. skolēniem. Tika aicināti arī pedagogi, kuri strādā pamatskolas un vidusskolas klasēs, kā arī vecāki, kuru bērni šajā mācību gadā ir devuši būtisku ieguldījumu skolas darbā.

Tradicionāli pasākumos tika apbalvoti olimpiāžu un dažādu konkursu laureāti, labākie sportisti, kuri aizstāvēja skolas godu sacensībās, un ārpusklases darba aktīvisti. Visus nominantus un pasākuma viesus sveica skolas koris, mūsu labākie dziedātāji Pāvels Šļapkovs, Anastasija Kostjukeviča, Aļona Terzjane un jaunā cirka aktrise Veronika Dedele kopā ar savām draudzenēm. Pasākuma noslēgumā tika nosaukti šī mācību gada labākie skolēni – šogad tie bija Arkādijs Nikolajevs (8.b) un Daniils Gončarovs (10.a). Tika godināti arī skolotāji, kuri popularizējuši skolas vārdu novadā un valstī un veiksmīgi sagatavojuši savus audzēkņus olimpiādēm un konkursiem.
Skolas administrācija saka lielu paldies visiem, kuri palīdzēja noorganizēt un novadīt skolas svētkus. Arī gribētos izteikt pateicību pasākuma viesiem – skolēnu vecākiem, bez kuru gādības, atbalsta un rūpēm tik daudz sasniegumu mūsu skolēniem, iespējams, nebūtu.
Jauku un atmiņām bagātu vasaru skolēniem, veiksmi un veselību visiem skolotājiem un skolēnu vecākiem! Uz tikšanos rudenī!

Lejupielādēt pielikumus:

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs