Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2019.06.04. 15:06

Skolas Godināšanas diena

 

Skolas Godināšanas diena šogad norisinājās piektdien, 31.maijā, Kultūras un sporta pilī. Skolas saimei šoreiz bija lieliska iespēja izbaudīt svētkus visiem kopā- tika uzaicināti mūsu labāko skolēnu vecāki, jo lielajā un modernizētajā KSP zālē vietas nepietrūka nevienam. Par svētku devīzi šogad tika izvēlēts latviešu sakāmvārds: Atdod darbam sevi, darbs godās tevi.

 

 Tradicionāli pasākumu atklāja skolas direktors Anatolijs Gržibovskis, kurš sveica visus klātesošos ar pēdējā skolas dienā 2018./2019.m.g. 

Skolas svētkos tika sumināti skolas audzēkņi, kuriem ir augsti mācību sasniegumi, panākumi dažāda līmeņa mācību priekšmetu olimpiādēs un dažāda līmeņa konkursos, kā arī projekta dalībnieki, skolas labākie koristi, lasītāji un sportisti. Skolēni saņēma goda rakstus, dāvaniņas un skolas pateicības vēstules vecākiem.

Skolas darbinieki augstu novērtē produktīvu sadarbību ar ģimenēm, mūsu skolēnu mammām, tētiem, vecmāmiņām un vectēviem. Skolas administrācijas vārdā gribētos sirsnīgi pateikties vecākiem par ieguldījumu mūsu audzēkņu izglītošanā un audzināšanā, par atbalstu skolai. Latviešu tautas gudrība stāsta: Vecāku mīlestība ir kā aplis, tam nav ne sākuma, ne beigu. Liels paldies par Jūsu mīlestību!

Vēlamies teikt pateicības vārdus skolēniem un minēt tos 70 (!) skolēnus, kuriem ir teicamas sekmes mācībās un kuri godam pārstāvēja skolu mācību priekšmetu olimpiādēs, ZPD konkursos, robotikas konkursos, sporta sacensībās, koru skatē un jauno izpildītāju vokālajā konkursā :


1.a: Vanaga Melanija;

1.b: Bogdanova Darja, Kopilova Arina, Sergejeva Viktorija;

2.a: Deruks Artjoms, Kondratjevs Maksims, Stankeviča Margarita, Vitjazeva Jūlija, Bojarova Darja;
2.b: Ribkina Julija, Barandohina Jelizaveta, Bogdanova Elmira, Burlakova Margarita, Zuboviča Snežana;

3.a:  Nika Zagņetova, Iļja Raščevskis, Kovaļevska Viktorija, Ruskulis Aleksejs;

3.b: Artjoms Svišovs, Pizāne Ksenija, Velička Viktorija, Milana Macko, Ksenija Šovcova, Bonkareva Anastasija, Marhileviča Ļubova, Stepančenko Jevgenija;

4.a: Aigars Plotiņš, Karolina Trošičeva, Violeta Elksniņa;

4.b: Ivanova Alina, Jakuševičs Dmitrijs, Mitušovs Maksims, Skrimblis Timurs, Romans Gavriļenko, Diana Beinaroviča, Čehanovska Oļesja;  

5.a: Deniss Aleksejevs;

5.b: Astašonoka Milana, Bizņa Solvita, Cvetkova Jeļizaveta, Ignatāne Darja, Pavlova Evelina, Ņikita Prževosskis;

5.c: Agurjanova Ksenija, Hļestova Anastasija, Ivanova Arianna, Kreidika Aleksandra, Saveļjeva Valerija, Igors Nizins, Kirills Kokins;

6.a: Artjoms Tamanis, Georgijs Bušmanovs, Milana Vanoviča, Anastasija Sazonika, Megija Kergele, Lidija Lavrinoviča;

6.b: Valērija Vansoviča;

6.c: Viktorija Jurina;

7.a: Alīna Petkeviča;

8.a: Jegors Gurskis;

8.b: Kirčenko Jūlija, Stepanova Aleksandra, Natalija Petroviča, Jekaterina Bļinova, Nika Hotuļova;

10.a: Olga Andrijevska, Darja Rodčenko;

11.a: Karina Jevdokimova, Vita Petrova.

Ikgadējā skolas konkursa Gada labākais skolēns laureāti 2018./2019.m.g.ir:


sākumskolas posmā – Milana Macko, 3.b;
pamatskolas posmā – Valērija Vansoviča, 6.b;
vidusskolas posmā – Vita Petrova, 11.a.

Ievērojot skolas skaisto tradīciju, pasākuma noslēgumā tika godināti arī skolotāji, kas popularizēja skolas vārdu pilsētas līmenī un ārpus tās, kuru audzēkņiem šogad ir bijuši panākumi mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos, sporta sacensībās un kuri kopā ar skolēniem piedalījās starptautiskajos projektos. Skolas administrācijas vārdā no sirds pateicamies par ieguldīto laiku, domām un pūlēm mūsu apdāvināto skolēnu sagatavošanā un skolas tēla veidošanā!

Lielisks rotājums mūsu svētkiem bija radošo kolektīvu un talantīgo skolēnu uzstāšanās, kur viņi parādīja savu meistarību. Koristi iepriecināja ar savu dziedāšanu, blokflautu ansamblis izpildīja skaistu muzikālo kompozīciju. Pirmklasnieču duets-Bogdanova Darja un Sergejeva Viktorija, 1.b, izpildīja dziesmu „Mīļdziesma”, ar kuru viņas piedalījās pilsētas izpildītāju konkursā “’Pīks un Pīka”. Ar dejas mākslu iepriecināja skolas absolventes: 12.a klases skolniece Santa Vlasa ar savu partneri Maiklu Karolu Tomecki un 9.c klases skolniece Darja Kašina. Liels paldies dziedātājiem, mūziķiem, dejotājiem par viņu talantu!

Liels paldies kora un blokflautu ansambļa vadītājai Lilijai Kozindai un pulciņa “Prasmīgas rokas” vadītājai Tatjanai Kličovai par atbalstu un Godināšanas dienas pasākuma sagatavošanu!

Lai veicas! Tiksimies 1.septembrī!

Skolas administrācija

 

Lapa aktualizēta Otrdiena, 2019.06.11. 18:06

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs