Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2014.06.12. 07:06

Skolas izlaidums

Pagājis cerībās un uztraukumos lolotais eksāmenu laiks, kas nepārprotami sniedz novērtējumu pedagogu, jauniešu un viņu vecāku komandas darbam. Pēc eksāmeniem šķiet, ka viens atskaites posms jūsu ceļā ir noiets un, neatkarīgi, kā to vērtēsit paši vai citi, galvenais – kā iegūto pieredzi mācēsit izmantot tālākā dzīvē.

Izlaidums, ir kāda posma noslēgums un kāda nezināmā sākums. Ir jāizvēlas turpmākais ceļš: devītās klases skolēniem rudenī būs jādodas uz 10. klasi vai jāuzsāk mācības kādā profesionālās izglītības iestādē, savukārt, 12. klases absolventi savas gaitas zināšanu ceļos turpinās jau ārpus vidusskolas.  

Skolu beidzēji var izplest spārnus un traukties pretī lielajai dzīvei, savam sapnim, savai izvēlei, kura sola ne mazums iespēju, taču gatavo arī pa kādam satraukuma mirklim un kritiena punam. Vērsies priekškars jaunai dzīvei, kurā noteikti būs vieta arī atmiņām par skolas gadiem! Ir vērts atcerēties to labo, kas skolā piedzīvots, pateikt paldies skolotājiem, kuri bijuši līdzās katru dienu un pavadījuši gudrības ceļos, ieskatīties acīs klasesbiedriem, ar kuriem kopā aizvadīti aizraujoši brīži, pateikt paldies vecākiem, kuri vienmēr ir un būs tuvākais un drošākais balsts.
Gribu novēlēt, izturību, pacietību, drosmi un arī veiksmi, lai Jūs būtu ļoti emocionāli, tā kā sporta spēlēs – ja uzvaras, tad ārkārtīgi lielas gaviles, ja bēdas - tad asaras, bet lai jaunībā ir tas, kas nāk uz āru, lai katram līdzās – savs sargeņģelis, savs sapņu devējs un – labs ceļavējš! Jums ir jāatrod tas, ko mīlat. Un tas ir vienlīdz svarīgi gan attiecībā uz darbu, gan cilvēkiem. Darbs aizpildīs lielu jūsu dzīves daļu, un vienīgais veids, kā būt patiesi apmierinātam, ir ticēt, ka tu dari lielisku darbu. Jums ir jāsaprot – no kurienes nākat un uz kurieni ejat. Pilnveidojieties, esiet darbīgi, bet palieciet vienmēr iejūtīgi, saprotoši un godīgi.

Tev ir simtiem iespēju šodien
savas nākotnes durvis vērt,
var aiz kurām lāsi pa lāsei
savu laimi un likteni svērt.

Lai Jums veicas, jaunieši!

Daugavpils 15. vidusskolas direktors
Anatolijs Gržibovskis

 

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs