Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2015.04.08. 10:04

Skolas olimpiāde latviešu valodā 5. – 6. klašu skolēniem

Lai gan 1. aprīlis ir diena, kad cilvēki mēdz viens otru izjokot, 5.–6. klašu skolēniem joki šai dienā nebija prātā, jo skolas olimpiādē bija jāpārbauda savas zināšanas latviešu valodā.

Šogad uz skolas latviešu valodas olimpiādi 5.–6. klašu skolēniem kopā bija sanākuši 20 skolēni. Tikai 4 skolēni tālāk dosies uz pilsētu pārstāvēt skolas godu. Olimpiādē skolēniem bija jāveic 5 dažāda satura uzdevumi: gan jāieraksta tekstā nepieciešamie burti un jāsaliek pieturzīmes, gan no dotajiem vārdiem jāizveido vienots teksts, gan jāsanumurē teksta fragmenti pareizā secībā un jāuzraksta apgalvojumi par doto tekstu. Pēdējie olimpiādes uzdevumi bija ar radošu ievirzi – jāuzraksta vēstule un jāizveido krustvārdu mīkla.

Miers un klusums, kas valdīja olimpiādes laikā, liecināja par to, ka skolēni bija nopietni gatavojušies šim pasākumam un ar lielu atdevi centās tikt galā ar visiem uzdevumiem.
Gribētos nosaukt visus olimpiādes dalībniekus: Emīls Didevičs, Poļina Gribova, Ervīns Bizņa, Anastasija Grigorjeva, Karolina Fadejeva, Viktorija Ziļa, Karīna Koņuševska, Albīna Stankeviča, Oksana Utāne, Elvīna  Navrovska, Ieva Deiko, Grundmane Jūlija, Romans Lavrinovičs, Alina Maksimova, Daniela Meirāne, Laura Peipiņa, Darja Šakalova, Anna Voicehovska, Alina Zenova.

Kuriem skolēniem olimpiādē izdevās iegūt lielāko punktu skaitu?

Pēc olimpiādes darbu izlabošanas var teikt, ka vislielāko punktu skaitu izdevās savākt Emīlam Didevičam (6.b), kurš olimpiādē izcīnīja 1. vietu. Otrajā vietā ierindojās Poļina Gribova (6.b), trešajā vietā – Viktorija Ziļa. Atzinība olimpiādē tika piešķirta Albīnai Stakevičai (6.a), Elvīnai Navrovskai (6.c) un Ievai Deiko (5.a).

Liels paldies skolotājām R. Paškeviča, S.Avreicevičai, I.Romanovskai un I. Špelei par skolēnu konsultēšanu un atbalsta smniegšanu.
Pilsētas olimpiādē skolu pārstāvēs Emīls Didevičs, Poļina Gribova, Viktorija Ziļa, Albīna Stankeviča.

Paldies visiem olimpiādes dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos šai pasākumā!

Vēlam veiksmi pilsētas olimpiādē!

Informāciju apkopoja latv.val. skolotāja S. Lukaševiča

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs