Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2015.10.16. 16:10

Skolas olimpiāde latviešu valodā 7.–8. klašu skolēniem

Oktobra mēnesī tiek dots starts pilsētas olimpiādēm latviešu valodā.

Pirmie uz šīs starta līnijas stājas 7.–8. klašu skolēni. Sākumā skolēniem jāizmēģina spēki skolas olimpiādē un pēc tam labākie dodas aizstāvēt skolas godu pilsētas olimpiādē.
Skolas posma olimpiāde šogad notika 14. oktobrī, un tajā piedalījās trīspadsmit 7.–8. klašu skolēni. Olimpiādē skolēniem tika piedāvāti 5 dažādu prasmju uzdevumi. Bija jāievieto dzejolī trūkstošās rindas, jāuzraksta vārdiem sinonīmi, jāpasvītro atbilstošie vārdi un jāuzraksta vēstule, lai pieteiktos televīzijas konkursam.

Maksimālais punktu skaits, kuru skolēni varēja iegūt olimpiādē, bija 61 punkts. Maksimālais punktu skaits, kurš tika sasniegts skolas olimpiādē, bija 49 punkti. Un šo punktu īpašniece ir mums visiem pazīstamā 8.b klases skolniece Karolīne Multiņa.

Tā kā skolas godu pilsētā jāaizstāv 4 skolēniem, tad kopā ar Karolīni uz pilsētas olimpiādi dosies arī Poļina Gribova (7.b), Emīls Didevičs (7.b) un Ņikita Mališevs (8.a).
Liels paldies visiem pārējiem olimpiādes dalībniekiem – Elīnai Domorackai (8.a), Vitai Petrovai (8.a), Maksimam Mihejevam (8.a), Karinai Jevdokimovai (8.b), Denisam Andrušķevičam (8.b), Aļonai Romanovai (7.a), Jūlijai Grundmanei (7.a), Oksanai Utānei (7.a), Elvinai Narovskai (7.c).

Liels paldies arī skolotājām, kuras ikdienā iegulda lielu darbu, lai skolēnu latviešu valodas prasmes augtu.

Novēlēsim veiksmi skolēniem pilsētas olimpiādē!

Informāciju apkopoja latv. val. skolotāja S.Lukaševiča

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2015.10.16. 16:10

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs