Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2015.11.12. 20:11

Skolas piedalīšanās pilsētas lāpu gājienā

2015. gada 11. novembrī plkst. 17.00 Daugavpilī, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku, notika lāpu gājiens.

Turpinot pirms diviem gadiem aizsākto tradīciju, gājienā piedalījās Zemessardzes, Robežsardzes, pilsētas domes pārstāvji, skolu jaunatne, studenti, jaunsargi, daugavpilieti un novada iedzīvotāji, uzņēmumu, iestāžu, sabiedrisko organizāciju, biedrību pārstāvji.

No mūsu skolas gājienā piedalījās 9.-12. klašu skolēni un to klašu audzinātāji Ludmila Dobroserdova, Ļūbova Šaldova, Svetlana Avreiceviča, Nataļja Postojeva, Olga Babiško, Jeļene Kazačonoka, novadpētniecības pulciņš ar vadītāju Irinu Vasiļjevu, skolas direktors Anatolijs Gržibovskis, direktora vietniece audz. jomā Albīna Strikova.

Ļoti skaista un gara, dzīvā un spīdīgā kolonna novietoja lāpas un svecītes Vienības laukumā uzstādītajā Latvijas kontūrā. Tas bija krāšņs un patiesi svinīgs notikums. Rosinot īpašu  svētku noskaņu, Vienības laukuma notika Lāčplēša dienai veltīts grupas ,,Baltie lači" koncerts.

Informāciju apkopoja Albīna Strikova, izgl. iest. direktora vietniece audzināšanas darbā

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs