Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2015.03.18. 11:03

Skolotāji dalās pieredzē

Jau 9. reizi Latgales latviešu valodas un literatūras skolotāji sanāca kopā uz kārtējiem metodiskajiem lasījumiem. Šoreiz lasījumu tēma – „Lasītprasmes un rakstītprasmes pilnveide latviešu valodas un literatūras stundās”.

Tas ir pasākums, kurā skolotāji ne tikai dalās pieredzē, bet gūst daudz vērtīgu atziņu no uzaicināto vieslektoru uzstāšanās.
Šoreiz viesi uzstājās un runāja par tādiem jautājumiem kā „21. gadsimta izaicinājumi lasītprasmes attīstībā”, „Lasītprasme – pamats veiksmīgām mācībām” un „VIMALA – lasīšanas programma 5. – 7. klašu skolēniem”.
Praktisks raksturs bija radošo darba grupu veikumam. Sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas skolotāji dalījās pieredzē par lasītprasmes un rakstītprasmes jautājumiem. Arī mūsu skolas skolotājas J. Bogatkeviča, I. Bohāne un S. Lukaševiča iepazīstināja kolēģus ar savu pieredzi. Skolotājas J. Bogatkevičas uzstāšanās tēma bija ”Teksta mūsdienīgums – kā motivācija lasīšanai”, savukārt skolotājas I. Bohāne un S. Lukaševiča klātesošajiem piedāvāja tēmu – „Lasītprasmes pilnveide latviešu literatūras stundās”.

Vērtīgas un praktiskas atziņas metodiskajos lasījumos guva skolotājas I. Romanovska, N. Fjodorova, R. Paškeviča.
Kopumā var teikt, ka pasākums bija izdevies, sniedza ne tikai prakstiskus ieteikumus, bet arī pozitīvas emocijas. Tā bija arī lieliska iespēja pamainīt ierasto ikdienas ritmu.

Ar nepacietību gaidīsim nākamā gada metodiskos lasījumu!

Informāciju apkopoja latviešu valodas skolotāja S. Lukaševiča

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs