Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2013.08.28. 11:08

Skolotāji un kabineti 2013./2014. mācību gadā

Klašu audzinātāju saraksts 2013./2014.m.g.

 

Klase

Klases audzinātājs

Kabinets

Garderobe

 

1.a

1.b

1.-c

Regina Kirsanova

Irina Kiričenko

Tatjana Spiridovska

111

210

113

42

39

38

 

2.a

2.b

Irina Dunavecka

 Valentīna Papkoviča

306

110

33

48

3.a

3.b

 Irina Vasiļjeva

Nadežda Fjodorova

 

112

207

 

43

41

 

4.a

Svetlana Cinne

208

35

4.b

Tatjana Kličova

114

34

4.c

Valentīna Zikejeva          

211

40

 

5.a

Diāna Vertašonoka

104

20

5.b

Svetlana Beketova

313

14

5.c

Olga Vasiļonoka

303

18

 

6.a

Ligija Petrovska

316

26

6.b

Tatjana Jarinovska

321

8

6.c

Jadviga Vasiļonoka

 

206

17

 

7.a

7.b

7.c

 

Ludmila Dobroserdova

Aiga Soldatjonoka

Svetlana Avreiceviča

203

215

119

7

15

5

8.a

8.b

8.c

 

Inga Demidenko

Nataļja Postojeva

Ina Romanovska

310

107

TLM1

10

4

16

 

9.a

9.b

9.c

 

Nataļja Grigorjeva

Natālija Matovnikova

Ļubova Šaldova

 

106

204

202

 

19

24

23

 

10.a

Jeļena Kazačonoka

 

305

 

6

11.a

 

Rita Peredņa

 

201

 

22

 

12.a

 

Gaļina Petrova

 

302

 

21

 

Klašu audzinātāju saraksts

2013./2014.m.g.

 

Klase

Klases audzinātājs

Kabinets

Garderobe

 

1.a

1.b

1.-c

Regina Kirsanova

Irina Kiričenko

Tatjana Spiridovska

111

210

113

42

39

38

 

2.a

2.b

Irina Dunavecka

 Valentīna Papkoviča

306

110

33

48

3.a

3.b

 Irina Vasiļjeva

Nadežda Fjodorova

 

112

207

 

43

41

 

4.a

Svetlana Cinne

208

35

4.b

Tatjana Kličova

114

34

4.c

Valentīna Zikejeva          

211

40

 

5.a

Diāna Vertašonoka

104

20

5.b

Svetlana Beketova

313

14

5.c

Olga Vasiļonoka

303

18

 

6.a

Ligija Petrovska

316

26

6.b

Tatjana Jarinovska

321

8

6.c

Jadviga Vasiļonoka

 

206

17

 

7.a

7.b

7.c

 

Ludmila Dobroserdova

Aiga Soldatjonoka

Svetlana Avreiceviča

203

215

119

7

15

5

8.a

8.b

8.c

 

Inga Demidenko

Nataļja Postojeva

Ina Romanovska

310

107

TLM1

10

4

16

 

9.a

9.b

9.c

 

Nataļja Grigorjeva

Natālija Matovnikova

Ļubova Šaldova

 

106

204

202

 

19

24

23

 

10.a

Jeļena Kazačonoka

 

305

 

6

11.a

 

Rita Peredņa

 

201

 

22

 

12.a

 

Gaļina Petrova

 

302

 

21

 

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2013.08.28. 11:08

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs