Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2017.10.10. 20:10

Skolotāju dienas svinības

Mūsu skolā ir daudz labu tradīciju, un viena no tām ir Starptautiskās Skolotāju dienas svinēšana.

Šogad skolas parlaments aktīvi piedalījās svētku pasākumu rīkošanā: izgatavoja apsveikuma atklātnes un veica skolas telpu dekorēšanu. 5. un 6. klašu parlamenta pārstāvji izgatavoja katras klases apsveikuma atklātnītes, bet 9.b klases skolnieces Darja Rodčenko  un Elza Andrejeva uzzīmēja skaistu, Skolotāju dienai veltītu,  apsveikuma plakātu. Īpašs paldies ir jāsaka 12.a klases skolniekam Georgijam Jefimovam par svētku atklātnes dizaina izveidošanu!

Kā jau katru gadu, arī šogad, mūsu skolas aktu zālē notika koncerts un skolotāju sumināšana. Tika apbalvotas konkursa „ Pedagoģiskās meistarības balva-2017” laureātes- Gaļina Petrova, Svetlana Beketova, Ina Romanovska,  Natļja Matovnikova. Apsveicam mūsu skolotājas!

Šajā, Skolotāju dienai veltītajā, koncertā piedalījās mūsu skolas talantīgākie bērni.  2.b klases skolniece Milana Macko nolasīja ļoti aizkustinošu dzejoli „ Skolotājs”, bet 2. klašu audzēkņu ansamblis izpildīja jautru dziesmiņu! 10.a klases skolnieks Vladislavs Sevruks izpildīja latgaliešu tautasdziesmu „Goju pa mežu” un iekaroja mūsu skolotāju sirdis ar savu izjusto un skaisto dziesmas izpildījumu latgaliešu valodā! Mūsu dejotāji- Ksenija Mežujeva, Jelizaveta Stepancenko un Maksims Mitušovs- demonstrēja ļoti dedzīgu un mūsdienīgu deju.  Bērni ir grupas „Factory kingz” dalībnieki!

Skolas teātra pulciņa dalībnieki, 5.c klases skolnieki Artjoms Tamanis un Jegors Vorfolomejevs, iepriecināja klātesošos ar jautru ludziņas iestudējumu par skolēnu dzīvi.
Koncerta noslēgumā izskanēja liriska dziesma mūsu solistu-Olgas Golubevas,Anastasijas Fjodorovas un Viktorijas Paškevičas- izpildījumā.  Un, protams, ka pasākums nebūtu izdevies tik pasakains bez mūsu burvīgajiem vadītājiem- Elīnas Domorackas un Guntara Konuša!

Milzīga pateicība visiem mūsu skolas audzēkņiem par skaistajiem priekšnesumiem!
Svētku noslēgumā mūsu skolotāji devās ekskursijā uz Krāslavu, kur viņi apmeklēja grāfa Plātera pili un  Novadpētniecības muzeju, kā arī apskatīja seno grāfa Plātera pils parku!

Informāciju sagatavoja direktora vietniece audzināšanas jomā N.Murzjonoka.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs