Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2019.10.10. 14:10

Skolotāju dienas svinības

 

Labs vārds pie laba darba vada.
Labs darbs ir labam vārdam rada;
Un cilvēks labs, kas labu dara,
Ir saules stars no Dieva gara.
/Dzidra Rinkule Zemzare/

Līdz ar zeltainām rudens lapām un krāsainajiem rudens ziediem, līdz ar pirmajām salnām spītējošajiem miķelīšiem, atkal klāt ir svētki! Oktobra sākums ir īpašs laiks visai pedagogu saimei, jo visā pasaulē tiek svinēta starptautiskā Skolotāju diena!

Šie svētki mūsu skolā bija sevišķi sirsnīgi un mīļi, jo pie mums viesos ieradās skolotājas, kuras jau ir devušās pelnītā atpūtā! Mēs pateicamies mūsu viešņām-Svetlanai Zaikai, Galinai Trausei, Marijai Pupinai, Gaļinai Petrovai, Svetlanai Cinnei, Irīnai Kiričenko un Verai Kuharonokai-, ka viņas atrada laiku apmeklēt mūs un ar savu klātbūtni svētku noskaņu padarīt vēl sirsnīgāku! Mēs ceram, ka tas kļūs par jauku skolas tradīciju!

Kā jau katru gadu, un šis gads nebija izņēmums, mūsu skolas aktu zālē notika koncerts un skolotāju sumināšana. Tika apbalvotas konkursa „ Pedagoģiskās meistarības balva-2019” laureātes- Ļubova Raihele, Irīna Marcinkeviča, Oksana Elksniņa, Nadežda Fjodorova un Inga Demidenko, bet nominācijā “Jaunais skolotājs-2019” tika sumināta Iveta Kadiķe. Apsveicam mūsu skolotājas!

Šogad tika izveidota arī jauna nominācija skolas mērogā – “Mājaslapas zvaigzne”. Šajā nominācijā uzvarēja sākumskolas skolotāja Regina Kirsanova.

Šajā, Skolotāju dienai veltītajā, koncertā piedalījās mūsu skolas talantīgākie bērni: 2.b klases skolnieces Darja Bogdanova un Viktorija Sergejeva, 4.b klases skolēnu vokālais ansamblis un skolas teātra dalībnieki.

Milzīga pateicība visiem mūsu skolas audzēkņiem par skaistajiem priekšnesumiem, kā arī liels paldies pulciņu vadītājām- Lilijai Kozindai un Ļubovai Šaldovai! Un, protams, ka pasākums nebūtu izdevies tik pasakains bez mūsu burvīgajiem vadītājiem-Jūlijas Kirčenko un Ernesta Podnieka!

Svētku noslēgumā mūsu skolotāji devās ekskursijā uz Nīcgales un Līksnas apkaimi, kur iepazina Latgales skaistākās vietas un brīvā dabā baudīja svētku noskaņojumu!

Ir īsta laime būt kopā ar savējiem. Paldies Jums par kopā būšanu ģimeniski siltā atmosfērā.

Informāciju sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N.Murzjonoka

 

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2019.10.14. 08:10

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs