Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2017.01.09. 19:01

Spēle “Erudīts”

Erudīts ir intelektuāls, vispusīgi izglītots, ar enciklopēdiskām zināšanām apveltīts cilvēks.

Mūsu skolā arī ir erudīti. Viena no mūsu skolas tradīcijām ir piedalīšanās  spēlē “Erudīts”. Spēlēt kādu spēli ir aizraujoši. Tā gan intelektuāli, gan garīgi attīsta cilvēku, kā arī pilnveido sazināšanās prasmes, jo tā ir komandas spēle. Spēlēt šo spēli mūsu skolas skolēni sāka jau pirms 2 gadiem, kad Pensionāru biedrība uzaicināja piedalīties spēlē “Erudīts”. Skolēni labprāt piekrita. Viņiem bija interesanti atbildēt uz jautājumiem, spriest, izvēlēties pareizo atbildi. Šī tradīcija turpina attīstīties. Šogad Pensionāru biedrība atkal skolēnus uzaicināja piedalīties intelektuālajā spēlē “Erudīts”.

2016. gada 28. novembrī mūsu  skolas vidusskolēnu komanda piedalījās  Starptautiskajā Intelektuālajā spēlē “Erudīts”. Tā bija šīs spēles pirmā kārta. Piedalījās 10.a klases skolēni: Ivanovs Jevgenijs, Jurkāns Edgars, Labeckis Maksims, Rudenko Sergejs, Sevruks Vladislavs. Atmosfēra bija radoša, jauka. Skolēniem patika spriest, izteikt savus atbilžu variantus. Spēles nobeigumā mēs ar nepacietību gaidījām rezultātus. Mūsu komanda ieguva 19 punktus un izcīnīja 2. vietu. Skolēniem spēle iepatikās, tāpēc turpinājām spēlēt arī skolā.

Skolas ”Erudīts“ starp 10.a klases skolēnu 6 komandām notika pagājušā gada 15. decembrī. Skolēni atbildēja, centās, sprieda un uzvarēja draudzība!
Galvenais ir nevis uzvara, bet tas, ka mūsu skolas komandai tas bija mēģinājums. Pēc 2 stundām notika Starptautiskās intelektuālās spēles “Erudīts” 2. kārta.  Tā norisinājās arī 15. decembrī sešos vakarā 4. vidusskolā. Balvā ieguvām saldumus un daudz pozitīvu emociju.

Mūsu komanda nolēma turpināt piedalīties Erudītu starptautiskajā “drudzī”. Nākamā spēle notiks jau 26. janvārī.
Novēlēsim veiksmi, atjautību, uzvaru!

Materiālu sagatavoja  pedagoģe karjeras konsultante Alla Velika.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs