Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2013.03.18. 11:03

Spēle „Mana pils – Dinaburga – Daugavpils” (BJC) .

Pilsētas spēle sākās oktobrī.


1. kārtā  mēs  atbildējām uz viktorīnas jautājumiem. Darbu noformēja  9.a un 8.a klases skolēni (kl. audz. D. Vertašonoka, N. Grigorjeva). Iegūtais vērtējums – pateicība.

 


2. kārtā  uz jautājumiem atbildēja 7a, 7.b, 7.c 8.a, 8.b klases skolēni, darbu noformēja 7. b klases skolēni (kl. audz. N. Postojeva). Iegūtais vērtējums – diploms.

 

3. kārtā mēs piedalījāmies spēlē „Kas, kur, kad?”, kas notika 14. martā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā. Skolēni atbildēja uz 45 jautājumiem par mūsu pilsētu, cietoksni, vēsturiskiem notikumiem. Starp 12 pilsētas skolu komandām mūsu komanda ieguva 1. vietu. Prieks par to, ka mūsu skolēni  labi zina vēsturi un mūsu projektu nedēļa „ Daugavpils ielas” arī nav notikusi velti. Mūsu komandas dalībnieki bija Maksims Latkovskis 8.a kl., Pāvels Pranskuss  8.a kl., Jegenija Lozjuka 9.b kl.,  V. Jerjomina 9.b kl., Aleksandra Požarska 7.c kl. Vērtējums – 1.vieta.
Vēl viss nav beidzies, un mūs gaida konkursa turpinājums – sporta spēle Cietoksnī,  kas notiks maijā! Veiksmi un izturību šai spēlē visiem komandas dalībniekiem!

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2013.03.18. 15:03

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs