Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2017.05.25. 16:05

Sumināšanas pasākums sākumskolas skolēniem un skolotājiem

Mācību gada beigās Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes Goda raksti un piemiņas balvas tika pasniegtas pilsētas sākumskolu audzēkņiem un viņu skolotājiem, kam 2016./2017. mācību gads bija veiksmīgs mācību priekšmetu olimpiādēs.

Pasākums noritēja saulainā 19. maija pēcpusdienā Vienības pamatskolā.

Daugavpils 15. vidusskolas administrācija sveic labākos skolēnus, kuri guvuši panākumus,  un viņu skolotājas, kas ieguldīja savu laiku un darbu, gatavojot bērnus olimpiādēm.

4.b klases skolniece Inna Bagrova sadarbībā ar krievu valodas skolotājām Irinu Kiričenko un Tatianu Spiridovsku ieguva atzinību pilsētas krievu valodas olimpiādē.

3.c klases skolēns Artjoms Bulis sadarbībā ar matemātikas skolotājām Valentīnu Zikejevu un Regīnu Kirsanovu ieguva atzinību pilsētas matemātikas olimpiādē.

3.a klases skolēns Andrejs Gavrilovs sadarbībā ar matemātikas skolotājām Svetlanu Cinni un Regīnu Kirsanovu ieguva atzinību pilsētas matemātikas olimpiādē.

3.c klases skolēns Kirills Kokins sadarbībā ar matemātikas skolotājām Valentīnu Zikejevu un Regīnu Kirsanovu ieguva atzinību pilsētas matemātikas olimpiādē.

Lai visiem veicas arī turpmāk un lai ir gandarījums par paveikto!

Veiksmīgu mācību gada nobeigumu!

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs