Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2016.11.16. 12:11

Svētku pasākumi

Jau novembra sākumā skolā notika svētku pasākumi, veltīti Lāčplēša dienai un Latvijas proklamēšanas 98. gadadienai.

Izglītojamie aktīvi piedalījās gan skolas, gan pilsētas konkursos, sacensībās, koncertos.  Katru gadu novembrī mūsu skolas aktu zālē uz svinīgo pasākumu pulcējas skolēni, skolotāji un vecāki. Skan Latvijas himna, dzejoļi un dziesmas par dzimtenes skaistumu, arī novēlējumi dzimtenei.
Šogad skolā notika 4 koncerti (dažādām klašu paralēlēm), kuros piedalījās skolas koris (vadītāja Nataļja Murzjonoka), mūzikas teātris un deju pulciņš ar savu kompozīciju “Dzimtenei” (vadītāja Katrina Paukšta), angļu valodas pulciņš ar ielūgumu ceļošanai un citi.
Skolā ir tradīcija – uz  svētku koncertu vidusskolēniem ielūgt profesionāļus. 15. novembrī skolas koncertā piedalījās Staņislava Broka mūzikas vidusskolas audzēkņu koncerta grupa. Viesi spēlēja  kontrabasu, saksofonu, ģitāru, klavieres, akordeonu un bajānu. Dažādo mūzikas instrumentu skaņas ļāva mums iejusties mūzikas pasaulē.
Novembris ir patriotisma mēnesis, kad vairāk uzmanības pievēršam ar valsti saistītiem jautājumiem. Kas ir Valsts? Kas esmu savā valstī? Ko man nozīmē Latvija?
Lai vienmēr mums visiem skaisti šie svētki un lai netrūkst enerģijas turpmākiem darbiem, jo katrs mūsu labais darbs, labā doma dara bagātu mūsu Latviju!
Informāciju apkopoja Albīna Strikova, izgl. iest. direktora vietniece audzināšanas darbā.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs