Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2016.08.31. 20:08

Sveiciens jaunajā mācību gadā!

Kaut gan vasara nav lutinājusi mūs ar siltajām dienām, mēs visi esam labi atpūtušies un sarosījušies jaunajam mācību gadam, un laika skaitītājs kalendārs ir precīzs, un mēs gatavojamies jaunam startam – darbīgam, radošam mācību laika cēlienam. Septembris ar jaunām cerībām un jaunu apņemšanos ver 2016./2017. mācību gada durvis.

Vissatraucošākā sajūta, protams, ir mūsu pirmklasniekiem un viņu vecākiem, tāpēc novēlu aizrautīgas, pārsteigumiem un atklājumiem bagātas skolas gaitas, jo skolas gadi ir tie, kas liek pamatu visai turpmākajai dzīvei. Īpaši liela nozīme ir pirmajam mācību gadam, jo tieši šajā laikā veidojas bērna attieksme pret mācībām un skolu kopumā.

Savukārt, divpadsmitajiem, kuriem šis mācību gads būs pēdējais, vēlu mērķtiecīgas un jēgpilnas mācības, kas sniedz stabilu pamatu tālākai profesionālajai un personīgajai izaugsmei.
Devītajiem, gribu novēlēt veiksmi, izturību un teicamas sekmes šajā mācību gadā, lai pārbaudījumi, kuri Jūs sagaida mācību gada beigās - nebaida, bet tikai mobilozē!

Desmitajiem - pārliecību par savām spējām un talantiem, izturību ceļā uz savu nākotnes mērķi.

Piekto klašu skolēni, Jūs pārkāpāt sākumskolas slieksni un tagad sagaida pamatskolas dzīve. Esiet tikpat zinātkāri, neatlaidīgi un atvērti visam jaunajam.
Visiem skolēniem novēlu vēlmi mācīties, pilnveidoties un tiekties pretī saviem sapņiem un dzīves mazajiem un lielajiem profesionālajiem mērķiem. Lai katra jaunā mācību diena sākas ar pārliecību par to, ka varam sasniegt savus mērķus! Novēlu ikvienam drosmi uzņemties atbildību par katru soli ceļā uz šo mērķi. Attīstiet savus spēkus un prasmes tur, kur esat visspēcīgākie!

Savukārt Jums, skolotāji, novēlu nerimstošu darba prieku, izturību un sirds siltumu, kas ik dienu iedvesmo skolēnus skolas gaitās. Pacietību un profesionālu gandarījumu šajā mācību gadā! Daudz spēka izturības un mīlestības, lai atkal no jauna ar mūsu mazajiem un jau gandrīz lielajiem šo zinību ceļu ietu kā pirmoreiz – ar milzu degsmi un pārliecību, spraužot visaugstākos mērķus un tos sasniedzot!

Mūsu audzēkņu vecākiem, novēlu spēku un izturību savu bērnu audzināšanā un atbalstīšanā! Lai vecākiem izdodas pamanīt bērnu sasniegumus un tos uzslavēt! Lai izdodas savlaicīgi pamanīt neveiksmes un būt par galveno atbalstu to pārvarēšanā! Novēlu konstruktīvu un ieinteresētu sadarbību ar skolotājiem, atbalsta personālu, skolas administrāciju. Lai sadarbība nodrošinātu labāku iespēju bērnu atbalstam. Uzsākot jauno mācību gadu, aicinu pieaugušos ar bērniem un jauniešiem pārrunāt jautājumus, kas saistīti ar drošību un kopā ar mazākiem bērniem izstaigāt maršrutu līdz skolai, kā arī vietām, kurp bērns varētu doties ārpus skolas.

Mēs visi esam apņēmības pilni un apzināmies, ka zināšanas ir visu pamats. Lai labām sekmēm, jauniem notikumiem bagāts ir šis mācību gads!

Daugavpils 15. vidusskolas direktors, Anatolijs Gržibovskis.

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2016.08.31. 20:08

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs