Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2014.10.02. 04:10

Sveiciens Skolotāju dienā

5.oktobris - Pasaules skolotāju diena. Kopš 1994. gada UNESCO aicina visā pasaulē kopīgi atzīmēt Pasaules skolotāju dienu, lai sveiktu skolotājus un izceltu viņu nozīmīgo lomu kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā. Dienas mērķis ir pateikties skolotājiem un visiem apmācītājiem par ieguldīto darbu katra individuālajā un visas sabiedrības attīstībā. UNESCO LNK šīs dienas ietvaros uzsver skolotāju svarīgo lomu zināšanu nodrošināšanā, attieksmju veidošanā un vērtību uzstādīšanā, kas ir būtiskākie aspekti pasaules izpratnes veidošanā un spējā vadīt pārdomātas pārmaiņas.

Kolēģi, vai pamanījāt, cik gan ātri skrien laiks? Šķiet, ka pavisam nesen vēl izbaudījām vasaras elpu un 1. septembra satraukumu. Bet nu ir atnācis oktobris, un pavisam drīz mēs svinēsim Skolotāju dienu.

Šajā dienā skolotāju nogurušās acis mirdz. Mirdz no laimes. Mirdzumu tām dāvā skolēnu siltie vārdi un uzmanība, rudens ziedi un skolas kora dziesmas.
Lai Jūsu acis, cienījamie skolotāji, mirdz arī ikdienā – gan prieka brīžos, gan brīžos, kad jūtaties noguruši. Paldies Jums, ka nepārstājat mirdzēt!

Skolas mācību daļa no visas sirds sveic savus skolotājus profesionālajos svētkos! Esiet veseli, radoši, enerģiski! Lai miers un labklājība ir Jūsu ģimenēs!

Lapa aktualizēta Trešdiena, 2014.10.01. 14:10

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs