Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2017.08.29. 10:08

Sveiciens zinību dienā!

Klāt septembris! Lai gan vasara nav mūs šogad lutinājusi ar saulainām dienām, tomēr esam atpūtušies un ar jauniem spēkiem sagaidām 2017./2018.m.g.

1.septembrī sākas jauns mācību posms, nesot jaunas zināšanas, jaunus sasniegumus un jaunas cerības. No mums pašiem būs atkarīgs, cik būsim zinātkāri un radoši. Ceru, ka šis mācību gads būs vēl viens pakāpiens pretim mūsu lielajiem panākumiem un vēlmei sevi pilnveidot un sasniegt aizvien augstākus mērķus.

Vasarā skolas darbinieki ir pacentušies, lai Jūs varētu pilnvērtīgi mācīties. Skolā ir labiekārtoti mācību kabineti, esam rūpējošies par skolēnu drošību un ērtāku laika pavadīšanu skolas telpās. Daugavpils pilsētas izglītības pārvaldes izveidotā pieņemšanas komisija augsti novērtēja ieguldīto darbu un pateicās par teicami sagatavotu skolu jaunajam mācību gadam! Šogad skolā darbu uzsāks jauna ēdināšanas firma.

1.septembris ir ļoti īpaša diena mūsu pirmklasniekiem un viņu ģimenēm. Tas ir pirmais skolas gads, pirmie soļi jaunā klasē, tas ir laiks domām par nākotni, par tuvāko gadu. Daudziem tas ir jauns piedzīvojums, pavisam jauna pieredze iedzīvinot vārdu “skola”, kas līdz tam dzirdēts jau daudz reižu, bet ne reizi nav piedzīvots. Novēlu jums pirmklasnieki un vecāki iedvesu, drosmi un cerību jaunajā mācību gadā!

Skolēni, novēlu nenogurstošu zinātkāri, neatlaidību un degsmi! Lai Jums ir prieks par ceļā apgūto un draudzīgs sacensību gars!

Vecāki, novēlu spēku un izturību jūsu bērnu audzināšanā un atbalstīšanā! Jo tieši Jūs savos bērnos spējat iedvesmot un virzīt uz jauniem sasniegumiem, nostiprināt tiekšanos pēc jauniem mērķiem. Es uzskatu, ka mācību process ir tilts starp skolu un ģimenēm, kur viens otru papildina un visi kopā sadarbojas.

Skolotāji, novēlu pacietību un profesionālu gandarījumu Jūsu svētīgajā darbā! Tiem jaunajiem skolēniem, kuri ir papildinājuši mūsu skolas draudzīgo saimi, novēlu interesi par vēl neapgūto, neatlaidību un savstarpēju sapratni savu vienaudžu vidū.

Mūsu draudzīgajai saimei 2017./2018.m.g. novēlu veiksmīgu un zināšanām bagātu jauno mācību gadu!

Daugavpils 15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs