Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2018.08.31. 12:08

Sveiciens zinību dienā!

Mīļie skolēni! Dārgie bērnu vecāki! Cienījamie pedagogi un skolas darbinieki!

Un atkal ieejam rudenī, un ir klāt 1. septembris - Zinību diena, kas svinīgi ievada rosīgu skolas gadu bērniem, skolotājiem, vecākiem. Laikam šis ir viens īpašs gada datums un mēnesis, kas daudziem no mums sākas ar apņemšanos – šis mācību gads būs daudz veiksmīgāks, jo ieguldījums ikdienas mācību darbā būs nopietns, atbildīgs, tiks meklēts radošums. Ceru, ka nepieciešamībā mainīt mācīšanas un mācīšanās paradumus veicinās mūsu, skolēnu un skolotāju, kopsadarbību, kurā mācīsimies viens no otra un atbalstīsim viens otru.

Atskatoties uz pagājušā gada skolas darba augļiem. Īpaši lepojamies par augstu 60. vietu Latvijas „mazo skolu” reitingā, kurš tiek veidots, balstoties uz rezultātiem darbā ar talantīgiem bērniem! Centralizēto eksāmenu augstu rezultātu analīze (valsts un pilsētas mērogā) parada, ka mūsu skolā strādā zinoši pedagoģi un mācās augsi motivēti izglītojamie. Patiess prieks ir par mūsu 2017./2018.m.g. 12. klases absolventiem, kuri turpinās izglītības ceļu mūsu labākajās augstskolās: Latvijas universitātē, Rīgas tehniskajā universitātē, Rīgas Stradiņa universitātē, Policijas akadēmijā, Daugavpils Universitātē un citās ārzemju augstskolās.

Šogad skola svinēs savu 40 gadu dibināšanas jubileju un gatavosies skolas akreditācijai, tāpēc īpaši svarīgi rūpīgi un neatlaidīgi turpināt iesāktos darbus. Nākamgad kopīgi piedalīsimies “Erasmus+” K1 un K2 starptautiskajos projektos. Arī nākamajā mācību gadā izmantosim Eiropas Sociālā fonda projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" piedāvātās priekšrocības. Šogad esošajai pedagogu saimei, pievienosies jauna kolēģe, kura ir ASV izglītības programmas „Fulbright English Teaching Assistantship Program” skolotāja.

Zinu, ka jebkura tehniski un estētiski sakārtota telpa rada prieku tajā atrasties un mācīties. Tāpēc ir gandarījums, ka skolas darbinieki ir izremontējuši skolas telpas, kas ir ieguvušas estētisku izskatu. Būtisks ir pašvaldības ieguldījums, nodrošinot brīvpusdienas un brīvbiļetes visiem skolēniem.

Skolēni, 2018./2019. mācību gadā, es novēlu visiem spēku un sirdsdegsmi zinību un jaunu prasmju apgūšanā. Ceru, ka mācēsiet novērtēt to, kas jums jau tiek piedāvāts un dots. Lai katram ir lielāks vai mazāks mērķis, apņēmība un neatlaidība to piepildīt! Negaidiet ne mirkli, neatlieciet uz rītdienu, bet dariet jau šodien! Esiet aktīvi un atraktīvi, esiet radoši un varoši, esiet darbīgi un atbildīgi! Atcerieties, ka dzīve ir tieši tik interesanta, cik paši mēs to vēlamies!

Skolas pedagogiem vēlu gūt gandarījumu, radošu garu un neizsīkstošu enerģiju! Aicinu visus skolotājus būt vēl aktīvākiem radošākiem sava aroda meistariem. Jūs esat tie, kuriem ir jāaizdedz skolēnu sirdīs un prātos zinātkāres liesmiņas.

Jauno mācību gadu uzsākot, īpaši sveicu Daugavpils 15. vidusskolas jaunos pirmklasniekus un viņu vecākus. Novēlu saglabāt zinātkāri un vēlmi mācīties visas dzīves garumā! Paldies vecākiem, kuri par mācību iestādi saviem bērniem izvēlējušies mūsu vidusskolu.

Sveicu ikvienu, kurš ikdienā rūpēsies par bērnu veselību, ēdināšanu un drošību skolā.

Viens no galvenajiem izglītības procesa laba rezultāta priekšnoteikumiem ir veiksmīga visu tajā iesaistīto pušu – skolēnu, pedagogu un vecāku - sadarbība, tāpēc būsim ieinteresēti, saprotoši un gatavi sadarboties.

Lai mums veicas!

Daugavpils 15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis.

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2018.08.31. 12:08

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs