Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2018.11.14. 20:11

Svinīgais pasākums- koncerts „Teiksma par Latviju”

 

Mums ticis viszilākais ezers Un rudākais rudzu lauks. Visbaltākā bērzu birze, Vismelnākais rupjmaizes klaips. Un tieši Latvijas ticis Vissvētākais debesu jums, Jo savu visskaistāko zemi. Dievs ir atdevis mums. /L.Vāczemnieks/

Vakar Latviešu kultūras centra koncertzālē notika svinīgais pasākums – koncerts “Teiksma par Latviju”, veltīts Latvijas 100. gadadienas svinībām.
Koncertā piedalījās pilsētas izglītības iestāžu kori un deju kolektīvi. Bet svarīgākais ir tas, ka pasākuma laikā tika apsveikti un apbalvoti mūsu pilsētas labākie klašu audzinātāji.
Mēs ļoti priecājamies par mūsu skolas nominantēm :  4.a klases audzinātāju Irinu Vasiļjevu un 8.a klase audzinātāju Inu Romanovsku.

Skolotājai I.Vasiļjevai ir liela pieredze ekskursiju organizēšanā un novadīšanā gan pa pilsētu, gan pa novadu, gan pa valsti. Ir izveidota laba informācijas bāze par mūsu valsts nozīmīgākajām vietām, un savas zināšanas skolotāja cenšas nodot saviem audzēkņiem. Skolotāja Irina kopā ar saviem skolēniem apmeklē skaistākās un interesantākās vietas Latvijā. Grūti nosaukt vietu, kuru nebūtu apmeklējusi un saviem bērniem parādījusi šī skolotāja! Iepazīstot Latviju, bērni paplašina savu redzesloku, iepazīst savas valsts vēsturi un ģeogrāfiju, un savas iegūtās zināšanas veiksmīgi pielieto mācību un audzināšanas procesā.

Skolotāja I.Romanovska 2017./2018.m.g. bija skolas mājas lapas sadaļas Latvijai-100 izveides iniciatore un tās daudzu rakstu autore. Par sadaļas saturu var gūt priekšstatu jau pēc rakstu nosaukumiem: Latvijas jubilejai veltīts konkurss, Skaista mana tēvu zeme, 100.gadadienu gaidot, Manas dzimtās zemes stūrītis, Zem saules zīmes, Gudrais no mirkļiem mūžību kaļ… Rakstiem bija arī krāsaini praktiskie pielikumi. Skolotājas ideja bija dot iespēju katram skolēnam, sagaidot valsts simtgadi, gan vienam pašam, gan ģimenē, gan skolā kopā ar klasesbiedriem pēc iespējas vairāk uzzināt par savu valsti, novadu un pilsētu, latviešu kultūru, folkloru, tradīcijām, iepazīt savas valsts izcilākās personības. Kā klases audzinātāja Ina vienmēr iesaista skolēnus kādā aktivitātē, kas saistīta ar mūsu valsti Latviju, tās valsts svētkiem vai latviešu gadskārtu ieražām! Stundās skolēni klausās latviešu komponistu mūziku un kopā arī dzied dziesmas, skatās latviešu filmas un animācijas filmas!
Mēs esam lepni, ka šajā pilsētas pasākumā piedalījās arī mūsu skolas 1.-4. klašu koris, kura vadītāja un diriģente ir Lilija Kozinda.

Mūsu koris – tā ir jebkuru svētku rota! Ar katru gadu mūsu kora dalībnieku līmenis aug! Mēs ar nepacietību gaidām mūsu kora uzstāšanos svētku un svinīgajos pasākumos, kuri norisināsies mūsu skolā!
Mēs apsveicam mūsu mērķtiecīgās, talantīgās, radošās, enerģiskās un kreatīvās skolotājas un novēlām viņām jaunus sasniegumus!

Skolas administrācijas vārdā informāciju sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N.Murzjonoka.

 

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2018.11.16. 20:11

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs