Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2020.06.02. 14:06

Svinīgais virtuālais pasākums 9.klasēs.

Tev ir simtiem iespēju šodien
Nezināmās virsotnēs kāpt,
Dzīves ziedošās galotnēs,
Kuras liek pēc zvaigžņotām debesīm slāpt.
Tev ir simtiem iespēju šodien
Mainot pasauli, avotam būt,
Savu gaitu kurš neraksta smiltīs,
Bet prot gaismas dzintaru gūt.
Tev ir simtiem iespēju šodien
Savas nākotnes durvis vērt,
Var aiz kurām lāsi pa lāsei
Savu laimi un likteni svērt.

(K. Apšukrūma)

Maijs ir skaistākais pavasara mēnesis, kad savas ziedu sveces ver kastaņas, smaržo ceriņi un dzeguze kūko katram savu laimi. Skolā maijs ir laiks, kad skolēni un skolotāji var redzēt un novērtēt sava darba pūliņus. Maijs ir Pēdējā zvana svētku laiks, kuru visi gaida ar nepacietību, it sevišķi devīto klašu audzēkņi, jo viņiem tā ir robeža starp bērnību un jaunību, jauns starts un pakāpiens uz vidējo izglītību, jauna posma sākums!

Tradicionāli mēs visi sapulcētos skolas aktu zālē, kur arī notiktu svinīgais pasākums, skaļi noskanētu zvans, bet šogad dzīve ir ieviesusi savas izmaiņas. Šogad Pēdējā zvana svētki notika neparastā un visiem jaunā formā- virtuāli, tiešsaitē klātesot gan skolēniem, gan skolotājiem, gan skolas administrācijai, gan atbalsta personālam. Jā, neparasti, bet svētki notika!

Visus virtuāli klātesošos uzrunāja skolas direktors Anatolijs Gržibovskis. Savā uzrunā viņš novēlēja audzēkņiem atrast savu dzīves ceļu. Ceļu, kurš katru aizvedīs pie nospraustā mērķa un ļaus atrast savu vietu dzīvē!

Savus audzēkņus apsveica un vēlēja viņiem laimīgu ceļavēju jaunajā dzīves posmā klašu audzinātājas: 9.a klases audzinātāja Ina Romanovska un 9.b klases audzinātāja Tatjana Jarinovska.

Direktora vietniece Ludmila Iliško apsveica skolēnus un nosauca devīto klašu audzēknes, kuras ne tikai labi mācās, bet kurām ir sasniegumi olimpiādēs: Jekaterina Bļinova (9.b klase), Jūlija Kirčenko (9.b klase), Nataļja Petroviča (9.b klase), kā arī apsveica mūsu teicamnieci Kristīnu Lapinsku (9.a klase), kuras 9.klases noslēguma gada vērtējumi ir tikai ar 9 un 10! Mēs varam lepoties, ka mūsu skolā mācās tik gudras, apzinīgas un centīgas meitenes! Savas virtuālās uzrunas noslēgumā L. Iliško paziņoja arī skolas konkursa Gada labākais skolēns rezultātus! Par konkursa uzvarētāju un Gada labākā skolēna titulu šogad ieguva 9. b klases skolniece Jūlija Kirčenko! Apsveicam Jūliju!

Pēdējos divus mēnešus mēs visi dzīvojām ļoti neparastā situācijā, mēs pielāgojāmies jaunajiem apstākļiem, cīnījāmies ar izaicinājumiem, meklējām risinājumus, bet mums viss izdevās! Un piektdien, 29.maijā, tik saulainā, skaistā pavasara dienā, mūsu devīto klašu skolēniem tomēr atskanēja Pēdējais zvans!

Atskanēja pēdējais zvans, kurš visiem pavēstīja, ka skolu beidz jaunā skaisto un stipro cilvēku paaudze, kuriem ir jāpalīdz pasauli veidot krāšņāku un labāku! Mūsu devīto klašu audzēkņi atvadījās no savas skolas un tagad droši var teikt: „Šodien mēs esam beiguši pamatskolu un esam gatavi nostāties uz lielā, pieaugušo dzīves ceļa.”

Mēs vēlam jums pārvarēt visas grūtības un šķēršļus, veikt pareizo izvēli dzīvē un neaizmirst savu mīļo skolu!

Mēs neatvadāmies, mēs tiksimies atkal! Veiksmi jums!

Materiālu sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N. Murzjonoka

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs