Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2019.05.28. 22:05

Talantīgs cilvēks ir talantīgs it visā!

Mūsu 11. a klases lepnums - Vita Petrova nepārstāj pārsteigt ar savu aso prātu un godalgotām vietām dažāda līmeņa čempionātos.

Tas, ka Vita ir Daugavpils skolu, novada un valsts robotikas čempionātu pastāvīga dalībniece un uzvarētāja, visiem ir zināms, bet šoreiz Vita parādīja, ka viņa vēl ir ļoti spēcīga un veismīga sportiste tādā sporta veidā kā šahs.

Vita piedalījās Latvijas Skolu šaha olimpiādes finālā, kur tikās spēcīgākie 255 skolēni no piecu iesaistīto reģionu finālu skolām – jaunie šahisti no Rīgas, Zemgales, Kurzemes, Vidzemes un Latgales, kā arī skolēni ar augstāku meistarības pakāpi.

Latvijas Skolu šaha olimpiādes dalībniekus uzrunāja Transporta un Sakaru institūta robots NAO, kurš pavisam nesen viesojās mūsu skolā ar TSI pārstāvjiem. Tādējādi Daugavpils 15. vidusskolā caurvijas prāts un tehnoloģijas, intelekts un nākotne.

Latvijas Skolu šaha olimpiādes finālā 10.-12. klašu meiteņu grupā sīvā konkurencē Vita izcīnīja godalgoto 2. vietu, pārstāvot Daugavpils 15. vidusskolu. Apsveicam Vitu ar uzvaru tik vērienīgajās sacensībās! Paldies par skolas tēla popularizēšanu pilsētas, novada un republikas čempionātos! Lepojamies ar Vitu un vēlam veiksmi arī turpmākajās sacensībās!

 Informāciju apkopoja A.Ivanova

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs