Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2015.04.01. 12:04

Tikšanās ar nākamajiem pirmklasniekiem un to vecākiem

Sestdien, 28. martā, mūsu skolā notika tikšanās ar nākamajiem pirmklasniekiem un to vecākiem.

Mūsu nākamajiem pirmklasniekiem mēs sagatavojām koncertu, kura piedalījās mūsu sākumskolas un pamatskolas audzēkņi.

Sākumā ar uzrunu uzstājās skolas direktors, kurš mūsu viesiem pastāstīja par skolas attīstības turpmākajiem plāniem. Koncerts sākās ar dziesmu „ Sienāzītis – muzikants”, kuru izpildīja 3.b klases audzēkne Olga Golubeva.
Ļoti emocionāli un dzīvespriecīgi skanēja pirmklasnieku ansambļa izpildītās dziesmas! Malači! Īpašs paldies mazajiem solistiem no 1. b klases- Milanai Astošonokai un Emilam Atamaņukovam - jūs esat īsti mākslinieki!
Koncerta turpinājumā angļu valodas skolotājas V. Lukinas vadībā 5. klašu skolēni uzstājās ar teātra izrādi angļu valodā „ Sniega karaliene”. Mums ir prieks par mūsu talantīgajiem audzēkņiem! Pēc tam iepriecināja skatītājus 4.a klases skolēni ar savu uzstāšanos un latviešu tautas deju!

Pasākuma noslēgumā sākumskolas skolotājas N. Fjodorova un I.Vasiļjeva nodemonstrēja prezentāciju un iepazīstināja vecākus  ar saviem bērnu audzināšanas darba plāniem, bet nākamie pirmklasnieki pārsteidza un sajūsmināja  savus vecākus, izpildot jautru dziesmiņu, kuru viņi paspēja apgūt mūzikas nodarbībās! Patīkami, ka daudz labu un siltu vārdu vecāki veltīja mūsu skolai un skolas pedagogiem!
Mēs esam ļoti priecīgi, ka 1. septembrī uz mūsu skolu atnāks daudz pirmklasnieku, un mēs, sadarbojoties ar vecākiem, atklāsim jaunus talantus! Ar nepacietību gaidām tikšanos!

Informāciju sagatavoja mūzikas skolotāja N. Murzjonoka.Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs