Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2017.11.10. 14:11

Tikšanās ar Runci Rūdi un Bebru Bruno

9. novembrī pie pirmās klases skolēniem viesojās policijas inspektore un bērnu draugi no Valsts policijas.

Pēc interesantās lekcijas bērni ar aplausiem sagaidīja divus viesus – policijas tēlus – inspektorus Runci Rūdi un Bebru Bruno. Šie inspektori pārbaudīja skolēnu zināšanas.

Tikšanās laikā bērni aktīvi iesaistījās nodarbībās, zinoši atbildēja uz policistu uzdotajiem jautājumiem, spēlēja dažādas izglītojošas spēles un rotaļas. Pirmklasnieki veiksmīgi tika galā ar visiem uzdevumiem!
Atraktīvi un interesanti bērni tika iepazīstināti ar policijas darba pienākumiem, ar ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, viņiem tika atgādināts par luksoforu krāsām un ceļa zīmēm, par to, kādas uzvedības normas ir jāievēro, rotaļājoties pagalmā, kā āri par citām svarīgām lietām, kas jāzina katram bērnam.

Rūdis un Bruno dāvināja pirmklasniekiem grāmatiņas par drošību.

Jau vairākus gadus policijas tēli bērniem – Runcis Rūdis un Bebrs Bruno piedalās dažādos Valsts policijas rīkotos preventīvajos pasākumos un drošības akcijās, tiekas ar bērniem, skaidro ceļu satiksmes noteikumus, māca, kā pasargāt sevi dažādās dzīves situācijās, un vienkārši  lieliski pavada laiku ar bērniem, spēlējot dažādas izglītojošas spēles un rotaļas. Minētās aktivitātes atzītas par saistošām un lietderīgām. Paldies policijas darbiniekiem par sadarbību!

Pateicamies par sadarbību arī sociālajai pedagoģei Elvīrai Pirogovai.

Informāciju apkopoja 1.a klases audzinātāja Regīna Kirsanova.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs