Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2015.03.30. 17:03

Trīs resnvēderi

10.martā Daugavpils 13. vidusskolā, notika literatūras konkurss 5. klases skolniekiem par tēmu: "Trīs resnvēderi." pēc J.Oleša grāmatas.

Mūsu skolas audzēkņi Marija Jakimeca(5-b), Laura Peipiņa(5-b), Darja Kašina(5-c)  ļoti labi sevi parādija un ieguva 3.vietu. Kā arī skolnieki  Darja Kašina(5-c), Kirils Redkovs(5-c), Ņiķita Vasiļjevs(5-c) L.Šaldovas vadībā, parādīja interesantu priekšnesumu "Trīs resnvēderi." Diemžēl, konkursa laikā šo priekšnesumu parādīt neizdāvās. Mūsu skolnieki ir malači! Apsveicam viņus! Paldies skolotājam L.Šaldovai un J.Kazačonokai par palīdzību skolnieku sagatavošanā.

Informāciju sagatavoja krievu valodas un literatūras MK

10.martā Daugavpils 13. vidusskolā, notika literatūras konkurss 5. klases skolniekiem par tēmu: "Trīs resnvēderi." pēc J.Oleša grāmatas. Mūsu skolas audzēkņi Marija Jakimeca(5-b), Laura Peipiņa(5-b), Darja Kašina(5-c)  ļoti labi sevi parādija un ieguva 3.vietu. Kā arī skolnieki  Darja Kašina(5-c), Kirils Redkovs(5-c), Ņiķita Vasiļjevs(5-c) L.Šaldovas vadībā, parādīja interesantu priekšnesumu "Trīs resnvēderi." Diemžēl, konkursa laikā šo priekšnesumu parādīt neizdāvās. Mūsu skolnieki ir malači! Apsveicam viņus! Paldies skolotājam L.Šaldovai un J.Kazačonokai par palīdzību skolnieku sagatavošanā.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs