Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2018.02.15. 13:02

Ēno gan vidusskolas skolēni, gan pamatskolas un arī sākumskolas audzēkņi.

Ēnu diena mūsu skolā un ārpus tās

Katru gadu visās Latvijas skolās notiek Ēnu diena.

Daži pamatskolas skolēni gribēja un arī ēnoja mūsu pilsētas Domes priekšsēdētāju Rihardu Eigimu. Viņi uzzināja, ko dara mūsu pilsētas mērs, ko dara pašvaldības struktūra, kā viņi strādā, kā risina mūsu pilsētas svarīgus jautājumus.

Interesanti bija tas, ka mazāko klašu skolēniem arī bija dota iespēja ēnot. Tie ēnoja gan skolā, gan ārpus tās.

Interesanti un aizraujoši ēnoja 1.klašu skolēni. Viņi bija bibliotēkā, un daži no viņiem bija bibliotekāres ēna vai autora-rakstnieka ēna. Tas viss bija piedāvāts, izspēlējot bibliotekāra vai autora lomas. Esot maziņi, viņi zina, kas ir autors, ko dara bibliotekāri.

Dažas klases audzēkņi gribēja uzzināt, kā strādā mūsu skolas mājturības skolotāja. Jau 5.klasē tieši Irina Marcinkeviča mācīs viņiem mājturību. Skolēniem patika viss, par ko stāstīja un ko rādīja Irina. Bērniem bija interesanti paskatīties un iepazīties ar to, ko viņiem nākamajā klasē mācīs un kā strādā, ar ko strādā mājturības skolotāja.

  1. b klases skolēni kopā ar savu skolotāju Tatianu Klychevu un karjeras konsultantu Allu Veliku nolēma ēnot Pašvaldības policijas darbiniekus. Aizbrauca pie viņiem ciemos. Tika parādīti kabineti, kur un ko dara policisti, ierīces, kas policisti izmanto savā darbā.Tas bija aizraujoši un pamācoši.

Gaidīsim nākamo gadu. Nākamgad būs vēl citi piedāvājumi un vakances.

ĒNOSIM!!!

Informāciju apkopoja karjeras speciāliste A.Velika

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.