Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2019.03.29. 12:03

10. klase apmeklēja Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centru

27. martā Daugavpils 15. vidusskolas 10. klases audzinātāja sadarbībā ar skolas bibliotekāri organizēja 10. klases ekskursiju uz Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centru.

Tā bija interaktīva ekskursija “Iepazīsti un izmēģini centra sniegtās iespējas!”, kur skolēni izmēģināja: kinētisku viktorīnu kolekciju – izkustējās un pārbaudīja zināšanas par Latvijas un Lietuvas ģeogrāfiju, literatūru, u.c. tēmām; virtuālo realitāti – 3D brillēs skatījās video par Daugavpils, Preiļu, Utenas un Zarasu kultūrvēstures objektiem un atpūtas infrastruktūru; interaktīvo velobraucienu – mija statīvā iestiprināta divriteņa pedāļus, ekrānā vērojot Austrumlietuvas un Dienvidlatvijas populārākos tūrisma objektus; Xbox One spēļu konsoles, kur varēja izvēlēties sev interesantāko no pieejamās izklaidējošo un attīstošo videospēļu kolekcijas; kā arī spēlēja centra piedāvātās galda spēles.

Tā bija jauka ekskursija, kurā bija iespēja apskatīt centra piedāvātos inovatīvos digitālo tehnoloģiju risinājumus atpūtai, mācībām, izklaidei un interesantai kopā būšanai.

http://www.lcb.lv/?lang=lv&nod=digicentrs  - īss apraksts.

Rakstu sagatavoja skolas bibliotekāre Iveta Kadiķe un 10. klases audzinātāja Olga Babiško

 

Lapa aktualizēta Otrdiena, 2019.04.02. 11:04

Multimēdiji

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.