Drukāt šo lapu
Ceturtdiena, 2015.05.14. 13:05

Domā! Zini! Mācies!

Pēc 5 mēnešu maratona konkurss "Domā! Zini! Mācies!" ir noslēdzies, un ir noskaidroti konkursa laureāti.

Konkursu rīko Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs (DZM IC). Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu interesi par dabaszinātnēm un matemātiku, mācēt pielietot skolā gūtās zināšanas fizikā, bioloģijā, ķīmijā un matemātikā.

Arī mūsu skolas daži skolēni piedalījās konkursā 2014. gada 24. novembrī, bet līdz finišam nokļuva un par laureātu kļuva tikai viens – tas ir 9.b skolēns Arkādijs Nikolajevs. Piecu mēnešu laikā viņš atbildēja uz jautājumiem fizikā, bioloģijā, ķīmijā un matemātikā, parādīja savas zināšanas un erudīciju, vēlmi gūt panākumus, nezaudējot optimismu. Starp aptuveni 200 konkursa dalībniekiem Arkādijs iekļuva labāko sarakstā! Kopā ar 30 citiem konkursa laureātiem viņš izcīnīja balvu – dalību atraktīvā un izzinošā trīs dienu pasākumā „Ekspedīcija zinātņu pasaulē”. Pasākums notiks 18.–20.jūnijā Latvijas Universitātē.

Konkursu atbalsta naftas produktu transportēšanas uzņēmums SIA “LatRosTrans”,  izglītības uzņēmums „Lielvārds” un Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs. Konkursa projektu administrē Latvijas Universitātes Fonds.

Sveicam Arkādiju un novēlam jaunus sasniegumus!

Informāciju sagatavoja  fizikas skolotāja O.Babiško