Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2014.06.03. 15:06

Radošā industrija

Šajā mācību gadā skolā sāka strādāt 5.-7. klašu meitenēm pulciņš "Radošā industrija"

Bērns nepiedzimst ar gataviem zināšanu un prasmju krājumiem, tas viss viņam ir jāiemāca, tai skaitā arī rūpēties par sevi.
Ir noslēpumi, kurus sapņo atklāt sev katra meitene. Tie ir skaistuma, valdzinājuma, pievilcības, pārliecības par sevi, trūkuma pārvēršanas tikumībā noslēpumi.

Pusaudžu vecums atšķiras no citiem bērna attīstības posmiem, pirmkārt, ar straujām hormonālā fona izmaiņām. 11-14 gadu vecumā pastiprinās vairogdziedzera un hipofīzes darbība hormonu ražošanā. Tas izraisa strauju un neproporcionālu ķermeņa augšanu. Meitenes ilgu laiku pavada pie spoguļa, pētot pārmaiņas, bieži vien biedējošas, savā ārējā izskatā. Garastāvokļa maiņa, ātrs aizkaitinājums tāpat saistīts ar pastiprinātu dzimumhormonu izdalīšanos asinīs, pateicoties kuriem bērns iegūst otrās dzimuma pazīmes. Hormoni izraisa seksuālās enerģijas pārpilnību, kuru meitene nespēj realizēt. Viss šis milzīgais potenciāls tiek izgāzts agresijas, bezkaunības, nepaklausības uzliesmojumu veidā. Bērns pastāvīgi atrodas stresa stāvoklī.
Diez vai atradīsies kāda meitene šajā vecumā, kura būs pilnīgi apmierināta ar savu ārējo izskatu. Šī programma palīdzēs meitenei-pusaudzei iemācīties slēpt savus trūkumus un izcelt labo. Šī programma iemācīs meitenēm rūpēties par savu ķermeni, uzlikt meikapu, uztaisīt frizūru un līdz ar to būt vairāk pārliecinātai par sevi.

Šī programma piedāvā meitenēm-pusaudzēm papildus apstākļus viņu interešu un spēju attīstībai, stimulēs radošās un izziņas aktivitātes attīstību, palīdzēs atrast „sevi", draugus un patīkamu nodarbošanos.
Mūsu programma mērķi: : attīstīt estētisko gaumi, prātu, radošos spēkus.

Informāciju sagatavoja pulciņa "Radošā industrija" vadītāja L.Bindere

P.S. Pielikumā piedāvājam iepazīties ar meiteņu sagatavoto prezentāciju.

Lejupielādēt pielikumus:

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.