Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Sestdiena, 2014.11.01. 22:11

Rudens brīvlaikā smeļamies idejas

Lai iepazītos ar citu novadu skolotāju pieredzi, š.g. 29. oktobrī latviešu valodas un literatūras skolotājas no Daugavpils (arī mūsu skolas latviešu valodas skolotājas Ilona Bohāne un Santa Lukaševiča) devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Preiļu 1. pamatskolu, Preiļu Valsts ģimnāziju un Aglonas vidusskolu. Brauciena mērķis – smelties idejas stundām, pasākumiem.

Preiļu 1.pamatskolas latviešu valodas skolotājas dalījās pieredzē ar saviem veiksmes stāstiem, kā arī lika mums pašām radoši un aktīvi darboties, jo dienas moto bija „Radošs cilvēks neiet pa iemītu taku... Viņam jāatrod savs ceļš – spraucoties cauri dzīves džungļiem...”. Preiļu Valsts ģimnāzijā iepazināmies ar Preiļu novada latviešu valodas un literatūras metodiskās apvienības darbu. Skolotājas prezentēja labas prakses piemērus darbā ar radošiem skolēniem. Aglonas vidusskolā skolotājas iepazīstināja mūs ar savām mācību darba aktivitātēm. Latviešu valodas un literatūras skolotāja M.Pušņakova iepazīstināja ar VIMALU (Vienaudžu mācīšanās lasītprasmes atbalstam), bet pirms došanās mājup ikvienam vēl tika piedāvāts aktīvi darboties – izveidot savu veiksmes gulbīti vai apgleznot akmeņus...

Vēl jāpiemin, ka radoši un aktīvi darbojas arī Preiļu Galvenā bibliotēka un Aglonas Bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centrs.
Brauciena laikā ir gūtas jaunas atziņas un idejas, kuras katrs no mums var izmantot savā mācību darbā.

Informāciju apkopoja latv.val. skolotāja Santa Lukaševiča

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.