Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2016.03.14. 15:03

Sapnis par Skaistāko Lieldienu olu

2016. gada 9. martā Saules skolas telpās satikās drosmīga, radoša četru cilvēku komanda: Aleksandra Požarska, Viktorija Paškova, Julianna Truskovska un viņu skolotājs Edgars Davidčuks. Daugavpils 15.vidusskolas radošā četrotne atkal metās cīņā par titulu „Skaistākā Lieldienu ola”.

Skiču atlasē tika izvēlēta Aleksandras Požarskas skice „Sapnis”, kuru mūsu komanda no 9.00 līdz 17.00 neatlaidīgi īstenoja lielizmēra olas formātā. Nācās krietni „pasvīst”, jo Aleksandras skice bija veidota akvareļtehnikā, kurai ir pavisam cits, daudz vieglāks, dzidrāks, gaisīgāks raksturs, nekā tas ir akrila krāsām, kuras ir sedzošas. Nenācās viegli iegūt skicē izmantoto zilās krāsas toni (navy blue- „jūras zilais”), taču mēs tikām galā. Katrs centās savu spēju robežās. Brīžiem meitenēm nodrebēja rokas ar marķieri velkot līnijas, taču pēc nelieliem iedrošinājumiem un personīgās priekšzīmes nedrošība zuda un komandas darbs sekmējās itin labi. Manuprāt, mūsu ola izdevās lieliski un, ja to varētu novērtēt pēc 10 baļļu skalas, es nešauboties liktu „9”.

Esmu apmierināts ar mūsu veikumu un saku sirsnīgu paldies manai jaukajai, radošajai komandai par ieguldīto laiku un pūlēm – man bija prieks kopā ar jums tik aizraujoši un darbīgi pavadīt laiku! PALDIES!

Vizuālās mākslas skolotājs Edgars

Lapa aktualizēta Piektdiena, 2016.03.25. 08:03

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.