Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2016.10.19. 14:10

Kas ir karjera?

Mūsu skolā notika Karjeras nedēļa un  mēs sapratam, ka katram cilvēkam tas ir kaut kas savs. Karjera var būt profesionālā, politiķiem  ir politiska  karjera,  sportistiem   karjera ir sportiska.

 Karjeras nedēļā piedalījās  gandrīz visi: skolēni, skolotāji, atbalsta personāls. Bija interesanti gan skolēniem, gan skolotājiem apmeklēt mūsu pilsētas uzņēmumus, piedalīties skolas pasākumos par karjeru, profesijām, saprast ,ko viņiem nozīmē karjera.

Pedagoģe-karjeras konsultante Alla Velika uzaicināja  SC-3 darbinieku Ēriku Upenieku, lai viņš pastātītu par savu karjeru. Bērniem interesanti  uzzināt ,kā veidojas karjera ,  noklausīties , ko vajag darīt, kā vajag darīt, kur vajag iet mācīties.

Tikšanās  bija 10.a klases skolēni.Bērniem  šī tikšanās ar civēku ir noderīga,var būt arī pamācoša .
Upenieks, kas savā dzīvē ir sasniedzis  labus  rezultātus , teica, ka cītīgi ir jāmācās angļu valoda, fizika, matemātika.
Ēriks Upenieks uzsvēra,  ka karjera katram ir sava, bet  lai sasniegtu labus rezultātus ir  jādara darbs.  
Beigās  skolēni  uzdeva  savus jautājumus .Jautājumi bija arī kurjozi,interesanti:kur jāmācās, lai kļūt par inženieri, kāda ir alga, vai darbs ir grūts, kāpēc izvēlējās šo profesiju.
Interesantas  arī bija  atbildes. Ēriks Upenieks  kļuva  par inžinieri , tāpēc , ka tas viņam  ir gēnos: gan vectēvs, gan tēvs bija inžinieri.
Ēriks Upenieks  teica, ka svarīgi karjerai un darbam ir zināšanas: vidusskolas, universitātes un, lai darbs patīktu, lai būtu prieks , gandarījums par izpildītu darbu
Un vēl -izbaudi sava darba rezultātus  un  lepojies  ar to!!!

Informāciju sagatavoja: karjeras konsultante Alla Velika

Lapa aktualizēta Sestdiena, 2016.10.22. 22:10

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.