Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2014.09.29. 14:09

Valodu dienu 2014 rezultāti

Saspīlētais brīdis ir klāt… Apkārt ir dzirdami sirdspuktsti un smaga elpošana… Saules stari apgaismo skolotāju sejas… Drīz mēs uzzināsim rezultātus… 

Es jūs droši vien ieintriģēju. Kurš no pēdējo nedēļu notikumiem var sniegt tādas emocijas?

Viss iesākās ar to, ka latviešu valodas skolotāja piedāvāja mums (11. klašu skolēniem) uzstāties pilsētas Izglītības pārvaldes organizētajā pasākumā „KOPĀ VALODU DAUDZVEIDĪBĀ”. 9.– 12. klašu konkursa nosaukums bija “Mans … autors”. Gribētāju bija daudz, bet konkursā varēja piedalīties ne vairāk kā 5 skolēni. Darba izpildes forma bija atkarīga no klases – 9.–12. klašu skolēniem bija jāveido īsfilma. Tā kā īsfilmu mēs izvēlējēmies veidot latviešu valodā, mūsu varone bija Aspazija.
Īsfilmu veidojām pirmo reizi, tāpēc darbs šķita interesants un aizraujošs. Mēs darbojāmies ar lielu atbildības sajūtu, jo gribējām uzvarēt. Darbs bangoja, idejas bira, es jau jutu uzvaras garšu, jo biju par simts procentiem pārliecināta, ka mēs sasniegsim labus rezultātus.

Apbalvošanas diena. Te es sēžu – piektajā rindā kopā ar savu skolotāju un klasesbiedrenēm 16.vsk. aktu zālē. Jūtams saviļņojums, moka tikai viens jautajums – “Kas uzvarēs?” Ak, ienīstu tādus brīžus, kad tava pašpārliecinātība saplīst drumstalās un galvā ienāk šaubas. Vai mēs būsim pirmie? Esam otrie, un arī tas sniedz gandarījumu.

Godalgas bija visiem vienādas – mums pasniedza ananasu. Ananass nav Oskars, bet arī patīkami.
Paldies visai mūsu komandai – Anastasijai Kostjukeviča, Natālijai Mihejevai, Vitai Jerjominai, Dmitrijam Šlejam, Diānai Drusei.

Esam gatavi iesaistīties nākamajā konkursā!

Rakstu sagatvoja 11. klases skolniece Diāna Druse, skolotāja konsultante – S. Lukaševiča

Multimēdiji

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.