Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2016.11.29. 15:11

Valsts konkurss ”Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas 98. dzimšanas dienā”

Turpinot tradīciju, Valsts prezidenta kanceleja aicināja visu Latvijas skolu 5.-12. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijai dzimšanas dienā.

Konkursa uzdevums bija rakstiskas esejas vai video veidā izklāstīt, ko teiktu skolēns 18.novembrī uzrunā pie Brīvības pieminekļa, ja viņš būtu Valsts prezidents. Konkursa mērķis: veicināt skolēnu patriotismu un pilsonisko līdzdalību, kā arī sekmēt skolēnu interesi par Latvijas valstiskumu un Valsts prezidenta institūciju.  Šogad konkursā bija ievērojami vairāk dalībnieku nekā pērn, jo savas runas bija atsūtījuši vairāk nekā 300 skolēni no visas Latvijas.

No mūsu skolas konkursā piedalījās 12.a klases skolniece Jolanta Rimša, kas sagatavoja savu eseju. Vēstures skolotāja Svetlana Beketova bija Jolantas konsultante. Izsakām pateicību arī latviešu valodas skolotājai Santai Lukaševičai par veiktajām korekcijām uzrunā.
Novembrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis apbalvoja konkursa labāko darbu autorus un izteica pateicību visiem skolēniem, kuri piedalījās.
Jolanta Rimša saņēma personīgu pateicību no Latvijas valsts prezidenta par piedalīšanos konkursā.

Informāciju apkopoja S.Beketova

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.