Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2013.04.11. 10:04

Turnīrs volejbolā „Lāses kauss”

2013. gada 6. aprīlī Rīgā notika lielais turnīrs volejbolā „Lāses kauss”, kurā piedalījās vairāk nekā 100 Latvijas komandas.

Daugavpili pārstāvēja 15. vidusskola ar 1997.-200. gadā dzimušu meiteņu komandu,  vidusskola – licejs ar 1997.- 2000. gadā dzimušu zēnu komandu , 3 vidusskola ar 1993.-1996. gadā dzimušu meiteņu komandu un vecāki zēni no tehnikuma.
Sacensības sākās ar svinīgu atklāšanu, kurā uzstājās Latvijas prezidents, iedvesmojot un uzmundrinot visus sportistus. Latvijas prezidents labprāt sarunājās ar sportistiem nepiespiestā atmosfērā, fotografējās ar komandām no Daugavpils, novēlēja veiksmīgu spēli.
Ceļā uz sacensībām un uz mājām autobusā bērni kontaktēja savā starpā, aprunājās, uzzinot daudz jauna, jo visas komandas brauca kopā. No malas skatoties bija ļoti interesanti vērot bērnus, ar kādu mīlestību un uzmanību viņi runāja par saviem vecākiem, pedagogiem, smējās, atceroties interesantas skolas dzīves epizodes. Jāsaka liels paldies šo bērnu vecākiem un pedagogiem par labo bērnu audzināšanu, par prasmi nodot viņiem labākās īpašības. Mūsdienās labestības un sirsnības ļoti pietrūkst.
Diezgan saspringtā cīņā 15. vidusskolas meiteņu komanda piedalījās 9 spēlēs, zaudēja tikai vienu, ieņemot godpilno 9. vietu. Paldies Elvitai Dolotovai, Vitai Jerjominai, Diānai Ratkunei, Dinai Gamarnikai, Viktorijai Golubevai, Jūlijai Skerbai, Janai Rogovskai, Arīnai Šelamovai  и audzinātājai Ingai Demidenko.

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs