Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Ceturtdiena, 2015.05.28. 08:05

Tuvojas vasara

Plaukstošie pumpuri liecina, ka vasara – piedzīvojumu un atpūtas laiks – vairs nav aiz kalniem. Gan skolēni, gan mēs skolotāji dodamies pelnītā vasaras atpūtā, lai smeltos spēkus vasarā, kas pamazām sāk mūs iepriecināt ar siltākām un saulainākām dienām.

Dārgie kolēģi un skolēni!

Mācību gada sākumā šķita, ka maijs ir tik tālu un tik garš zinību ceļš līdz tam ejams… Un re – jau klāt ir 2014./2015.mācību gada noslēguma diena! Skolēnu brīvlaiks gandrīz klāt.

Vēl tikai viena pilna darba diena, un skolēni saņems liecības, lai varētu sākt baudīt 3 mēnešus garo vasaras brīvlaiku. Vieni dosies spēkus smelt vasaras nometnēs, bet daudziem skolēniem  priekšā jauns darba cēliens – pirmais patstāvīgais darbs. Darbs vasaras brīvlaikā ir iespēja iegūt pirmo darba pieredzi, jautri un lietderīgi pavadīt laiku un nopelnīt arī algu.
Šajā mācību gadā mēs visi esam sarosījušies. Pateicoties visu skolas darbinieku sadarbībai un ieguldītajam darbam, mums ir bijis lielisks mācību gads, piepildīts ar interesantām aktivitātēm, pasākumiem un daudziem veiksmīgiem panākumiem konkursos un olimpiādēs. Prieks par katra skolēna sasniegumiem mācībās, sportā un sabiedriskajā dzīvē. Esam mainījuši attieksmi pret mācību darbu. Vēl ir jāizsniedz mūsu absolventiem diplomi un sertifikāti, un tad varēsim teikt, ka darbs ir labi padarīts.

Šovasar novēlu visiem no sirds atpūsties, izklaidēties, labi pavadīt laiku ar savu ģimeni un draugiem, atklāt ko sev jaunu un satikt jaunus draugus. Lai vasarā mums ir daudz siltu un krāsainu piedzīvojumu, kurus pieminēt rudens un ziemas tumšajos vakaros un gūt pozitīva un saulaina spēka lādiņu, jo nākošais mācību gads sola ne mazums pārsteigumu un pārmaiņu un spēks būs vajadzīgs gan skolēniem, gan skolotājiem.

Gribu ikvienam pateikties par labu darbu šajā mācību gad. Lai jums fantastiska vasara un uz satikšanos augustā un septembrī!

Daugavpils 15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs