Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2013.02.18. 18:02

Skolas direktori

Skolas direktori:

Aleksandrs Černihovičs - pirmais skolas direktors 1978.—1997.g.

 

Kuri ir spilgtākie iespaidi no darba gaitām skolā?  Es te strādāju jau no celtniecības darbu sākuma. 1978. gada 20. augustā te vēl strādāja celtnieki, bet 1. septembrī jau bija jāsagaida skolēni.
Skolas sākuma gados kolektīvs sastāvēja no vairākām grupām, jo pie mums tika atsūtītas klases kopā ar skolotājiem no 11. un 13. skolas.
Daudzi mani skolēni vēl joprojām strādā mūsu skolā.
Skolai gribētos novēlēt labus skolēnus. Pateicoties labajiem skolēniem, skolas līmenis ir pietiekoši augsts.
Skolotājiem gribas novēlēt gan pacietību, gan arī stabilitāti mācību programmās!
Skolēniem gribas novēlēt neslinkot un domāt par savu nākotni, jo nākotnes pirmsākumi veidojas skolā! Novēlu arī apdomāti izvēlēties savu nākotnes ceļu!

Joselis Dunaveckis – skolas direktors 1997.-2012.g.

 

Man visspilgtākais iespaids skolas pastāvēšanas gaitā ir skolas modernizācija. Logu, jumta, ventilācijas nomaiņa, ēdnīcas renovācija, kabinetu remonts un jauna kabinetu aprīkojuma iegāde – tās ir acīmredzamas izmaiņas skolā. Man tas ir vissvarīgākais un visspilgtākais iespaids.
Neskatoties uz to, ka no ārpuses skola arī ir mainījusies, es vienmēr atcerēšos to, kā tā ir mainījusies no iekšienes: katru gadu notiek šis skolēnu riņķa dancis – aiziet 12. klašu skolēni, atnāk pirmklasnieki, un bērnu balsis skolas sienās nekad neapklust.
Atmiņā ir palikuši skolēni, kurus pats mācīju un kuriem biju klases audzinātājs. Visas klases man bija labas, draudzīgas, gudras. Ar visām klasēm, kuras mācīju, centos pēc iespējas vairāk būt kopā – braukt ekskursijās, iet pārgājienos… 1986. gadā ar vienu no klasēm pabijām 4 dienas Ļeņingradā.
Svarīgi ir tas, ka mūsu skolā ir veselas skolēnu dinastijas: te ir mācījušies daudzu šodienas skolēnu vecāki, māsas un brāļi.
Es novēlu skolai izaugsmi, visiem labu noskaņojumu, bet skolotājiem – mūžīgu dvēseles jaunību! Tas ir ļoti svarīgi, jo skola ir dzīvs mehānisms, un mūsu 15. vidusskolai vienmēr jābūt jaunai gan savā garā, gan miesā!

Anatolijs Gržibovskis – skolas direktors no 2012.g.

  

 

 

Aleksandrs Černihovičs - pirmais skolas direktors
1978.—1997.g.
Lapa aktualizēta Svētdiena, 2017.09.10. 18:09