Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2021.08.25. 11:08

Vasaras nodarbinātības programma

Vasaras laikā mūsu bērni mācās ... strādāt

No 9. līdz 20. augustam 15.vidusskolā tika organizēta vasaras nodarbinātības programma pamatskolas audzēkņiem. Šīs programmas dalībnieki mācījās … strādāt. Vārds „mācījās” ir uzsvērts tāpēc, ka tā ir bijusi pirmā darba pieredze, kas nodrošināja dalībniekiem iespēju saņemt savu pirmo atalgojumu.

Pārsvarā skolēni strādāja ārā: grāba nokritušās lapas skolas priekšpagalmā, tīrīja flīzes, kas veido skolas teritorijas segumu, slaucīja skolas aizpagalmu. Kad skolas teritorija tika sakopta, skolēni devās uz parku, kas atrodas blakus Gulbenes ezeram. Skolēniem nācās papūlēties, lai sakārtotu parka teritoriju. Stikla un plastmasas pudeles, cigarešu paciņas, izsmēķi, konfekšu papīriņi, iesaiņojumi, maisiņi – ar šīm grabažām skolēni piepildīja atkritumu maisus. Skolēni paveica lielisku darbu, savācot parkā nokritušās lapas.

Skolēni paspēja pastrādāt arī skolas telpās. Izmazgāt grīdas? Jā! Nospodrināt spoguļus? Centīsimies! Noslaucīt putekļus skolas gaiteņos? Kāpēc nē? Palīdzēt sakārtot sporta zāli jaunajam mācību gadam? Labprāt! Pāstrādāt par bibliotekāres palīgiem? Mēs esam par! Palīdzēt skolotājiem izgriezt papīra rotājumus klašu noformēšanai? Mēs to protam!

Paldies skolēniem par viņu ieguldīto darbu! Paldies par atsaucību un čaklumu!

Informāciju sagatavoja vasaras nodarbinātības programmas vadītāja Kristina Govorkova

 

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2021.08.26. 08:08

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs