Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Bibliotēka

Bibliotēka

Bibliotēka ir pastāvīga, izglītojoša, informatīva un kultūras institūcija, kura veic Bibliotēku likuma noteiktas funkcijas un ir reģistrēta šajā likumā noteiktajā kārtībā. Reģistrācijas nr. un datums LR Kultūras ministrijas Bibliotēku reģistrā: BLB 0140 2003.g.10.novembrī, (Bibliotēkas reģistrācijas apliecība nr.140)

Šī gada februārī Latvijā noslēdzās lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021” lasīšanas maratons, vairāk par lasīšanas veicināšanas programmu ŠEIT

Kad ir ziema, kad snieg, kad ir vēsi un drūmi, ir jāiededz svece, jāapēd kāds oranžs, smaržīgs mandarīns, jāpagatavo karsta augļu tēja un jāietinas siltā pledā, lai lasītu grāmatu!

Lasi un vērtēBērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2021” grāmatu kolekciju!

Ja Tev patīk lasīt, nāc uz bibliotēku un piesakies! Pavadi savu brīvo laiku interesanti un lietderīgi!

 

Tuvojas mācību gada noslēgums. Šogad tas ir citādāks nekā citus gadus. Mācību gadam noslēdzoties, kļūst aktuāls jautājums – kā būs ar mācību grāmatu nodošanu?

Vai varat iztēloties, kādu spēcīgu pārdzīvojumu izjūt bērns, pirmo reizi ienākot bibliotēkā – mājā, kur “dzīvo” grāmatas? Pirmā doma – cik visapkārt daudz grāmatu! Un kā tik daudz vispār var izlasīt!

21.februārī pirmo reizi iepazīšanās ekskursijā skolas bibliotēkā ieradās 1.a klase. Daži bērni bija apmeklējuši pilsētas bibliotēkas, bet dažiem tas bija pirmais bibliotēkas apmeklējums.

Trešdiena, 2019.12.11. 10:12

Bibliotēkā jaunas grāmatas!

Arī decembrī Daugavpils 15. vidusskolas skolas bibliotēka ir papildinājusi savu krājumu ar nozares grāmatām un daiļliteratūru gan lielākiem, gan mazākiem lasītājiem.

Piektdiena, 2019.11.22. 19:11

Skolas bibliotēkā jaunas grāmatas!

Lasiet savam priekam, lasiet mācību procesā, lasiet vienatnē, lasiet kopā. Lasiet!

Lasīt gribētājus skolas bibliotēkā gaidīs skolas bibliotekāre Iveta Kadiķe

 

Vai tu zini, kas ir Latvija?

Tā ir zeme, mana dzimtene.

Vai tu zini, kas ir dzimtene?

Tā ir zeme, kur es piedzimu.

Vai tu zini, kā es piedzimu?

Tā kā puķuzirnītis uzziedēju māmiņai,

Tā kā puķuzirnītis apvijos ap tētiņu.

/Jānis Peters/

 Latvijas Universitāte ir Latvijas Republikas akadēmiskās un profesionālās augstākās izglītības un zinātnes institūcija, kurā ir apvienots un tiek attīstīts studiju un zinātniskās pētniecības potenciāls dabas, tehnisko, humanitāro un sociālo zinātņu jomā.

Otrdiena, 2019.02.19. 13:02

Bibliotēkā dzīvo grāmatas

Kad ir apgūti visi burti un skolēni no zilbēm prot salikt vārdu, no vārdiem teikumu, tad ir zinātkāre un prieks doties uz skolas bibliotēku!

Otrdiena, 2017.09.05. 17:09

Izstāde: "Lietderīgi padomi"

Bibliotēka ir atvērta izstāde

Trešdiena, 2017.02.22. 12:02

Izstāde

Bibliotēka ir atvērta izstāde

Piektdiena, 2015.02.20. 11:02

Bibliotēka 2014.gadā

Bibliotēkas pasākumi un notikumi 2014.gadā