Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2014.10.10. 14:10

Vecāku sapulces (kopsavilkums)

2014./2015. mācību gads turpina savu gaitu, laiks skrien nemanāmi, un palikušas tikai 2 nedēļas līdz skolēnu rudens brīvdienām.

Skolotāji jau ir novadījuši ieplānotos pārbaudes darbus septembra un oktobra mēnesī, bet skolēni jau ir uzzinājuši savas pirmās atzīmes. Nu ir pienācis laiks pamatīgam darbam, tāpēc skola rīkoja KOPĒJĀS VECĀKU SAPULCES, pēc tam arī klašu sapulces. To mērķis bija informēt vecākus par mācību gada aktualitātēm, eksāmeniem, citiem pārbaudījumiem un mācību procesa organizācijas svarīgākajiem jautājumiem.

Trešdien, 8.oktobrī, skolā notika KOPĒJĀ VECĀKU SAPULCE 5.–8.kl.skolēnu vecākiem. Sapulci atklāja skolas direktors A.Gržibovskis, pēc tam uzstājās direktora vietniece izglītības jomā L.Iļiško un audzināšanas darbā A.Strikova, kā arī skolas atbalsta dienesta speciālisti – sociālā pedagoģe E.Pirogova, psiholoģe O.Elksniņa.

Ceturtdien, 9.oktobrī, skolā notika KOPĒJĀ VECĀKU SAPULCE 9.–12.kl.skolēnu vecākiem. Pēc skolas direktora uzrunas uzstājās direktora vietniece izglītības jomā V.Kuharonoka ar informāciju, kas skar izlaiduma klašu skolēnus un citus vidusskolēnus, un skolas karjeras izvēles konsultante O.Elksniņa.
 Skola saka paldies vecākiem, kuri apmeklēja kopējās sapulces, jo skolas darba efektivitātes rādītājs ir arī veiksmīga sadarbība ar skolēnu vecākiem.
Pielikumā – prezentācijas, kuras tika izmantotas sapulcēs.

Informāciju apkopoja Ludmila Iļiško, izgl. iest. direktora vietniece izglītības jomā

Lapa aktualizēta Pirmdiena, 2014.10.13. 09:10

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs