Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Svētdiena, 2014.08.31. 19:08

Veiksmīgu jauno 2014./2015. mācību gadu!

2013.gada 1.septembris 2013.gada 1.septembris

 

Es ieeju rudenī,
Vēsajās salnās,
Dāliju un gladiolu smaržās,
Gājputnu klaigās
Un savā 15. vidusskolā.


Gada kalendārā ir viena tāda diena, kura panāk pretī ar ziedu pušķi rokās, tas ir 1. septembris – Zinību diena. Šī diena sasniedz ikvienu, gan tos, kas paši apgūst jaunas zināšanas, gan vecākus, kuriem jāpalaiž bērni uz skolu, gan arī tos, kas šajā dienā dodas garām kādai skolai un redz priecīgi satrauktus bērnus ar ziediem rokās, kas rada svētku sajūtu.
It kā ierasti, tomēr saviļņojoši – Zinību dienā mēs savā pulkā uzņemam mazos, bet zinātkāros pirmklasniekus. Mūsu skolas 78 pirmklasniekiem tas ir jauns piedzīvojums, pavisam jauna pieredze iedzīvinot vārdu “skola”, kas līdz tam dzirdēts jau daudz reižu, bet ne reizi nav piedzīvots Viņiem sāksies viens no interesantākajiem un aizraujošākajiem ceļojumiem dzīvē - ceļojums zināšanu pasaulē. Zinību diena ir kā robeža starp bezrūpīgajām bērnu dienām un skolas laiku, kad bērnam jau jābūt pastāvīgam, jāapgūst zinības un mamma vairs nevarēs būt blakus. Skolas pirmajos gados galvenais uzdevums ir iemācīties mācīties un kļūt zinātkāriem. Ikvienam bērnam piemīt kāds talants, īpaša interese par kādu zinātni vai prasmēm. Tieši tādēļ skolas laiks ir lielo iespēju laiks, lai atklātu un attīstītu šo talantu un turpmākajā dzīves gaitā kļūtu par spēcīgu personību.
Uzsākot jauno darba cēlienu es vēlos pateikties skolas darbiniekiem, kuri pilnvērtīgi un teicami sagatavoja visas mācību telpas jaunajam mācību gadam. Ir pilnīgi izremontētas 6 mācību klases. Mūsu pirmklasnieki sēdīsies jaunos solos un sāks savu ceļojumu zinību pasaulē trijās labi iekārtotās un aprīkotās mācību klasēs.
Sākoties jaunam darba cēlienam, pedagogiem novēlu centīgus un zinātkārus skolēnus, neizsīkstošu enerģiju, radošu garu un gandarījumu, saņemot un redzot atdevi no sava ieguldītā darba. Skolēniem novēlu saglabāt 1.septembra un mācību sākuma līksmību, zināšanu kāri, neatlaidību un darba prieku visa mācību gada garumā. Vecākiem - pacietību un izturību, sapratni un mīlestību, palīdzot mūsu bērniem kāpt grūtajā, taču skaistajā zinību kalnā. Lai drošības sajūta un liela atklājuma prieks pavada mūsu skolas pirmklasniekus. Aicinu droši un ar pārliecību sākt jauno mācību gadu mūsu 32 desmitās klases vidusskolēniem. Devīto un divpadsmito klašu skolēnus šajā mācību gadā gaida izlaiduma eksāmeni. Lai jums izdodas saglabāt optimismu un darba sparu šajā mācību gadā!
Lai ikvienam būtu sirdsdegsme un patiess prieks par mūsu kopīgajiem panākumiem un uzvarām! Lai mums kopā dzimst jaunas idejas un īstenojas ieceres! Lai sekmēm, labiem sasniegumiem un jautriem notikumiem pilns šis laiks!

Veiksmīgu jauno 2014./2015. mācību gadu!

Daugavpils 15. vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis

 

Lapa aktualizēta Svētdiena, 2014.08.31. 19:08

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs