Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Piektdiena, 2015.08.28. 07:08

Veiksmīgu jauno 2015./2016. mācību gadu!

Mīļie skolēni! Dārgie bērnu vecāki! Cienījamie pedagogi un skolas darbinieki!

Pirmā mācību gada diena ir īpaša diena – tie ir svētki pirms jauna darba cēliena, kas saistās ar jaunu apņemšanos, tālejošiem plāniem un mērķiem. Skolas solos atgriežas atpūtušies skolēni, kas steidz satikt klasesbiedrus un dalīties vasaras piedzīvojumos. Ar jaunu darba sparu un idejām mūsu skolēnus sveicina pedagogi.

Līdzīgi kā ikviena jauna kalendārā gada sākumā arī 1.septembrī mūsu domās ir gan prieks, gan satraukums, gan cerības, ka šis gads būs labāks par aizvadīto. Un ja mēs paši to stingri vēlēsimies, tad rezultāts noteikti būs. Vienmēr atcerieties, ka skolā gūtās zināšanas un pieredze ir pamats visai turpmākajai dzīvei. Mācību gads ir kārtējais atskaites posms ne tikai tiem, kas mācās, bet arī tiem, kas dod zināšanas.
Esmu pateicīgs un saku lielu paldies visam atbalsta personālam par to, ka šis mācību gads var sākties ar daudz lielāku stabilitāti. Šajā vasarā kopā ar vecāko klašu skolēnu palīdzību tika izremontēti visi kabineti. Mūsu pirmklasniekiem kabinetos ir iegādātas jaunas mēbeles un uzstādīts mūsdienīgs aprīkojums.

Ar krāsainiem ziediem rokās, Daugavpils 15. vidusskolas zinību durvis ver 66 pirmklasnieki, kam viss vēl svešs un nezināms. Pirmklasniekiem novēlu nerimstošu interesi par visu jauno un neapgūto, neatlaidību un savstarpēju cieņu un sapratni. Lai jums ir gandarījums par ceļā apgūto un draudzīgs sacensību gars. Vēlu, lai tā jūs kopā ietu, ne tikai svētku dienā, bet arī, varbūt ne tik vieglajās, darba dienās, kad jums ļoti būs nepieciešams gan skolotāju, gan vecāku un draugu atbalsts, kāds uzmundrinošs vārds vai padoms.

9. klašu skolēniem šis būs īpašs gads, jo priekšā pirmie eksāmeni. Novēlu nenogurstošu zinātkāri un neatlaidību! 1. septembrī jums sākas jauns mācību posms, nesot jaunas zināšanas, jaunus sasniegumus un jaunus mērķus. No jums pašiem būs atkarīgs tas, vai šis mācību gads būs vēl viens pakāpiens pretim jūsu panākumiem. Lai pagājušā gada labākie darbi iedvesmo jūs jauniem panākumiem. Lai radošs jaunais mācību gads un veiksme eksāmenos! Esiet apņēmības pilni šā mācību gada beigās saņemt apliecību par pamatizglītību.

10. klases skolēni! Daba Jūs visus apveltījusi ar kolosālām fiziskajām un garīgajām spējām. Iemācieties tās izmantot. Esiet pilni apņēmības tā pa īstam sākt cīņu par saviem sapņiem, meklēt dzīvē mērķi, to atrast un nekad nepadoties. Novēlu, lai jaunais mācību gads ir radošs, lai pietiek iedvesmas, degsmes un prieka, lai darbs nes gandarījumu! Tas ir iespējams, pateicoties zinātkārei, radošumam un vēlmei sevi pilnveidot un sasniegt aizvien augstākus mērķus. Domāju, ka būsiet saliedēts, atjautīgs, radošs un traku ideju pārpilns kolektīvs, lai jūsu vidū valda draudzīgas savstarpējās attiecības.

12. klases skolēni! Katrs jaunais mācību gads ir atšķirīgs no iepriekšējā, un citādāk nemaz nevar būt, jo izglītoties – dot un gūt zināšanas – nozīmē nemitīgi virzīties uz priekšu. Jūsu zināšanas, prasmes un talanti ir atslēga uz panākumiem un labklājību turpmāk, un darbs, ko šodien ieguldīsiet savu zināšanu papildināšanā un savu talantu pilnveidošanā, jums nākotnē atmaksāsies simtkārtīgi, bet galvenais ir ikdienas darbā neaizmirst, ka jūs esat visplašāko iespēju posmā. Izmantojiet to, jo izglītības galamērķis nav tikai zināšanas, bet arī turpmākā darbība, kā tās pratīsit izmantot un mācību gada beigās zinātu ko vēlētos savā dzīvē turpmāk piepildīt un sasniegt, un lai ar saviem vārdiem un rīcību pasauli darītu tikai labāku! Vēlu ar labi padarīta darba izjūtām sagaidīt izlaiduma balli.

Savukārt skolotājiem novēlu nesavtīgi veltīt savus spēkus skolēnu izglītošanai, audzināšanai un atbalstīšanai, jo tieši Jūs spējat iedegt prieku par atklājumiem, iemācīt kritisko domāšanu un nostiprināt tiekšanos pēc izcilības. Pacietību un profesionālu gandarījumu šajā patiesi svētīgajā darbā!

Dārgie vecāki. Esiet arī turpmāk ieinteresēti savu bērnu skolas gaitās, viņu panākumos un sekmēs. Paldies par atbalstu, sadarbību un savu bērnu uzticēšanos viņus izglītojot.
Jaunajā mācību gadā visai mūsu lielajai skolas saimei novēlu labas sekmes, neatlaidību un stingru apņemšanos sasniegt mērķus, cieņu un savstarpēju sapratni vienam pret otru, bet pats galvenais – spēju pašiem rast prieku par to neaizmirstamo laiku, ko pavadāt skolā.

Veiksmīgu un zināšanām bagātu jauno mācību gadu!

Daugavpils 15.vidusskolas direktors Anatolijs Gržibovskis

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs