Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Trešdiena, 2017.05.31. 15:05

Veselības diena

2017.gada 29.maijā Daugavpils 15.vidusskolā Latvijas Veselības nedēļas ietvaros notika tradicionālā VESELĪBAS DIENA „Mēs par veselīgu dzīvesveidu”, kurā piedalījās 1.-11.klašu skolēni.

Pasākumu organizēja un novadīja sporta skolotāji kopā ar vecāko klašu skolēniem. Pasākuma mērķis bija veidot skolēniem attieksmi pret savu veselību kā vērtību, paplašināt priekšstatu par faktoriem, kas veicina veselības saglabāšanu un uzlabošanu.
Visi nedēļas pasākumi tika veltīti tam, lai visu vecumu skolēni pievērstu uzmanību rūpēm par veselību, lai varētu atpūsties un pabūt kopā ar klasesbiedriem pirms vasaras brīvdienām. Tas arī tika veiksmīgi īstenots.  

Laiks bija brīnišķīgs. Pasākumu atklāja viesi – profesionāli sportisti, kas nodarbojas ar paukošanu un teikvando. Viņu uzstāšanās bija krāsaina un aizraujoša. Bet pēc tam mūsu skolēni devās sacensties pa stacijām. Katra klases saņēma maršruta lapu ar sacensību programmu. Katrā stacijā bija jāizpilda noteikts uzdevums. Tie bija lēcieni, mešana mērķī, skriešana, florbols, futbols, darbs ar basketbola un volejbola bumbām, spēka vingrinājumi. Skolēni varēja parādīt visu, ko iemācījušies skolas gados. Tas bija labi un jautri pavadīts laiks kopā ar klasesbiedriem. Bet, kā jau katrās sacensībās, bija arī uzvarētāji . Šoreiz tie ir:  1.a, 2.a,  4.c, 5.a, 6.a, 7.c, 8.c. klase.

Veselīgs dzīvesveids palīdz mums sasniegt mērķus, izpildīt uzdevumus, realizēt savus plānus, tikt galā ar grūtībām un, ja nepieciešams, arī ar pārslodzēm. Stipra veselība, par ko rūpējas cilvēks pats, ļauj viņam nodzīvot garu un prieka pilnu mūžu.

Informāciju sagatavoja:  sporta skolotāja I.Demidenko

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs