Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Svētdiena, 2017.10.22. 22:10

Vidusskolēnu ceļojums uz zinātnes centru “AHHAA”

“AHHAA” Baltijas valstīs ir lielākais un modernākais zinātnes centrs, kurš atrodas Igaunijas pilsētā Tartu. Te var iepazīt  zinātni, izbaudīt aizraujošas nodarbības, piedzīvojumus, gūt noderīgas iemaņas un patīkami un lietderīgi pavadīt laiku.

21. oktobrī 10., 11., 12. klašu skolēni apmeklēja “AHHA” centru un, izbaudot dažādus zinātnes sasniegumus, labi pavadīja laiku. Lai gan ceļš bija tāls, rudens košās ainavas – rīta miglas vāli, raibā koku lapotne – ļāva izjust ceļojuma elpu un atpūtināt savu prātu no ikdienas skolas gaitām.

“AHHAA” centrā 3000 kvadrātmetru lielā platībā bija izvietoti eksponāti, kurus katrs skolēns pats varēja izmēģināt. Vienā no zālēm bija ierīkotas dažādas pagaidu izstādes (izstādes ik pa laikam mainās), kuras bija veltītas medicīnas, bioloģijas tēmām. Katrs skolēns varēja noteiktā laikā ieskatīties arī zinātnes teātrī, kā arī padarboties kādā no radošajām darbnīcām.

Dienas otrajā pusē skolēni varēja iepazīt pilsētu, tās arhitektūru, pastaigāties pa gājēju ielu un papriecāties par pilsētas parkiem, kuriem rudens atstājis savu pieskārienu.

Diena paskrēja ātri, un brauciens bija izdevies.

Jāpiebilst, ka ekskursija sniedz iespēju redzēt un uzzināt kaut ko jaunu, kā arī ļauj klasesbiedriem būt kopā, labāk vienam otru iepazīt un pilnveido skolēnu saskarsmes prasmes.

Informāciju apkopoja 10. kl. audzinātāja S. Lukaševiča

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Ziņu arhīvs