Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2022.07.04. 11:07

“Vai būs turpinājums?”

Bērnu stāsti par piedzīvojumiem nometnē “Virtuālais ceļojums pa brīnumaino pasauli”

“Vai būs turpinājums?” “Vai ņemsiet nākamgad arī vecākus nometnē?” “Bērniem vēl nekad nebija tik jautri!” “Tā nebija nometne, bet īsts sanatorijs”

22.06.22. beidzās mūsu neaizmirstama nometne “Virtuālais ceļojums pa brīnumaino pasauli” . Mums visiem ir tik skumji, mēs visi gribam VĒL! Cik daudz skaistu un mīļu vārdu mēs saņēmām. Cik liels gandarījums un prieks dzirdēt tādus vārdus no bērniem un viņu vecākiem. Tas nozīmē tikai vienu- mums viss izdevās. Milzīgs paldies par to mūsu briņiškīgai komandai.

nometne 2022

 

Visas nometnes garumā bērni veidoja ceļotāju rokasgrāmatas. Tagad mums ir viņu atzinumu kolekcija, ar daļu no kuras varat iepazīties arī jūs.

Šodien es iepazinos ar bērniem un skolotājām. Tagad man ir tik daudz draugu. Mēs ceļojām uz Lielbritāniju. Tagad es zinu, kas ir BIG BENs. Mēs arī spēlējam detektīvus, es biju kā īsts Šerloks. Pēcpusdienā mēs devamies uz retro garāžu. Tur es sedēju vecajā mašīnā “Žiguli”

Darina

Šodien es biju Itālijā. Mani pārsteidza, ka tur ir pilsēta uz ūdens. Es uzzināju, ka itāļiem ļoti patīk pica un mēs ar draugiem cepām to visi kopā pēc itāļu receptes. Cik garšīgi mums sanāca! Tajā dienā mēs arī peldējām un airējām. Man patika šī diena, jo mēs pavadījām laiku pie ūdens.

Platons

Tā bija otrdiena.Visu dienu lija, bet tā nebija problēma. Mēs apmeklējām Japānu. Mēs skatījāmies filmu “кубокот” par šo neaizmirstamo valsti. Pēc tam mums bija SUMO kaujas ar spilveniem, mēs visi smejāmies, tas bija ļoti jautri. Arī katra komanda veidoja savu robotu un beigās mums bija vesela izstāde. Šajā dienā mēs arī paši taisījām ziepes. Tas bija ļoti interesanti!

Veronika

Pirmdien mēs ceļojām uz Spāniju. Tā ir ļoti skaista valsts. Cilvēki tur mīl futbolu. Mums nometnē arī bija futbola sacensības. Mēs sadalījāmies komandās, uzzīmejām uz vaigiem simbolus un mums bija īsts čempionāts. Mēs arī braucām uz Mežciemu un jājām zirgus. Tā bija mana mīļākā diena.

Arina

Ceturtdien mēs bijām Vācijā. Es uztaisīju skaistu kalāžu ar tās simboliem. Pie mums atbrauca sunīši. Viņi radīja mums dažādus trikus. Vai jūs zinājāt, ka viņi pat prot risināt sarežģītus matemātiskus piemērus? Pēcpusdienā mums bija OKTOBERFEST pie ezera. Mēs cepām desiņas un spēlējāmies.

Bez autora

Šodien mēs apmeklējām pašu aukstāko vietu pasaulē - Antarktīdu. Gaisa temperatūra šeit var sasniegt -56°C. Mēs uztaisījām lielu sniegavīru un metām pa viņu ar sniega bumbām. Bija ļoti jautri,  jo ziemas prieki mums visiem ļoti patīk. Tas bija ļoti aizraujošs ceļojums.

Dima un Maksims

Šodien mēs iepazināmies ar mūsu dzimteni- Latviju. Drīz būs Līgo svētki, tāpēc skolā mēs tikām aizrauti ar vainagu pīšanas procesu, taisījām paši vai ar skolotāju palīdzību. Pēc tam bija Līgo svinēšana, dziedājām dziesmas, stājamies aplī un dancojam. Vissaizraujoša spēle bija virves vilkšana. Esam pārpildīti ar prieku un laimi!

Arturs un Veronika

Šodien es biju ekskursijā Daugavpils - Cēsis. Tur es apmeklēju zoodārzu "Rakši". Zoodārzā es staigāju ar lamām un baroju kamieļus. Pēc tam es  apmeklēju Zvārtes iezi, tur mēs organizējam pikniku ar saviem draugiem. Laiks bija fantastisks, visu dienu spīdēja saule, žēl, ka dienā pagāja ļoti ātri un bija jāatgriežās mājās.

Jūlija

Vai tev patika mūsu ceļojumi? Tad pievienojies mums nākamgad, jo turpinājums noteikti BŪS

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.