Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Otrdiena, 2022.05.03. 20:05

4.maijs – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena

 

Kur zemi lai krāšņāku rastu,
kam skaistākas dziesmas lai dzied,
kā zemi pie dzintara krasta,
kā zemi, kur ābeles zied.

Tā zeme ir dzimtene mana,
te izaugt un dzīvot man ļauts.
Ik puķe tās vārdu man zvana,
šo zemi par Latviju sauc.
(A. Sakse.)

 

Šodien mūsu skolā notika svinīgais pasākums, veltīts Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai. Jau no paša rīta, tik skaistā maija dienā, mūsu skolas saime sapulcējās skolas pagalmā, lai svinētu šos svētkus un atminētos, ka 1990. gada 4. maijā, 138 Augstākās padomes deputātiem balsojot par, tika pieņemta deklarācija "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu, pāršķirot jaunu, baltu lappusi Latvijas vēsturē.

Atzīmējot šo zīmīgo notikumu, par godu Latvijas valsts neatkarības atjaunošanai, tiek svinēti arī Baltā galdauta svētki, kad ģimenes, draugi, kaimiņi, kolēģi sanāk kopā uz svētku mielastu pie baltu galdautu klāta svētku galda, lai būtu kopā un radītu svētku sajūtu sevī un citos, apliecinātu piederību savai apkaimei un valstij!

Informāciju sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā N.Murzjonoka

 

 

Lapa aktualizēta Ceturtdiena, 2022.05.05. 08:05

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.