Daugavpils 15.vidusskola  

skola ar padziļinātu informātikas apguvi
Pirmdiena, 2021.11.15. 13:11

Izstāde MANA LATVIJA

Kāda katram no mums ir mūsu dzimtā Latvija? Droši vien, cik cilvēku, tik arī dažādas atbildes būs uz šo jautājumu. Izstādē “Mana Latvija” var redzēt – kādu Latviju redz mūsu sākumskolas skolēni.

Vieniem tā asociējas ar pelēkām, otriem - ar spilgtām, izteiktām krāsām, daudzveidību dabā. Vieniem tā varbūt ir zila, viļņojoša jūra, citiem - Latvijas cilvēki, ģimene, daba, interesanti notikumi, Latvijas simboli utt. Tas arī atspoguļojas bērnu veidotajos darbos.

Bērni veltīja savus darbus zemei, ko mīlam, vietai, kur dzīvojam. Skolēni parādīja savu talantu un fantāziju. Darbi sanāca ļoti skaisti un interesanti. Cik daudz radošu skolēnu sākumskolā!

Mūsu bērni ir pats lielākais mūsu valsts dārgums, un izstādes darbi patiesi ir laba un skaista dāvana Latvijai dzimšanas dienā!

Pateicamies par piedalīšanos šajā pasākumā 1.a klases, 1.b klases, 2.a klases, 2.b klases, 3.a klases un3.b klases skolēniem.

Liels paldies sākumskolas skolotājiem, kas organizēja izstādi. Paldies par skolēnu motivēšanu iesaistīties ārpusstundas pasākumā.

Izstādi var apskatīt mūsu skolas 1. stāvā un 2. stāvā. Aicinām apmeklēt izstādi.

Informāciju sagatavoja sākumskolas skolotāju MK vadītāja Regīna Kirsanova

Bilžu Galerija

Atstāt komentāru

Pārliecinieties, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.